Nagrody i Certyfikaty

Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

Centrum Odszkodowań DRB po raz trzeci z rządu przeszło cały proces weryfikacji i decyzją Kapituły Programu uzyskała tytuł i Złoty Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017. Zdobyty Certyfikat, to także pozytywny sygnał dla otoczenia naszej Spółki i biznesu, że działania podejmowane przez DRB są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.
WIĘCEJ


Firma Godna Zaufania 2017

Centrum Odszkodowań DRB zostało nagrodzone przez niezależnych ekspertów certyfikatem Firma Godna Zaufania. Tytuł ten jest potwierdzeniem, że nasza firma charakteryzuje się wiarygodną opinią, a także postrzegana jest przez klientów i kontrahentów jako rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie.
WIĘCEJ


Złoty Certyfikat Solidna Firma 2016

Centrum Odszkodowań DRB otrzymało prestiżowy certyfikat Solidna Firma 2016. Wyróżnienie to jest tym bardziej szczególne, ponieważ niezależna kapituła ekspertów przyznała firmie ten tytuł po raz piąty z rzędu i odznaczyła ją Złotym Certyfikatem.
WIĘCEJ


Certyfikat Solidna Firma 2016

Centrum Odszkodowań DRB otrzymało prestiżowy certyfikat Solidna Firma 2016. Niniejsze wyróżnienie poświadczające zasady etyki biznesowej tj. rzetelność, uczciwość i terminowość przedsiębiorstwa jest dowodem odpowiedzialnego podejścia do biznesu, silnej pozycji firmy na rynku oraz godnej zaufania marki.
WIĘCEJ