10-lecie Centrum Odszkodowań DRB

16 maja 2015 r. to będzie dla Centrum Odszkodowań DRB na pewno symboliczna data, bowiem wtedy rozpoczęła się nowa dekada Centrum Odszkodowań DRB. To wówczas w hotelu Qubus w Legnicy, Zarząd DRB, a także pracownicy Centrali, agenci, partnerzy, współpracownicy i goście specjalni wspólnie świętowali jubileusz 10-lecia działalności Firmy.

MOS_0439

To był najlepszy czas, by uczcić sukces DRB, który budowany konsekwentnie przez 10 lat jest niepodważalny. Sukces, który powstał 10 lat temu w głowie jednej osoby, która teraz z wielkim sentymentem, a jednocześnie nowymi ambitnymi planami patrzy optymistycznie w przyszłość:

– Od momentu założenia w 2005 roku Centrum Odszkodowań DRB, wyznaczyliśmy sobie ambitne cele, które zostały oparte na silnych fundamentach, wartościach i priorytetach. Po 10 latach działalności DRB mogę śmiało stwierdzić, że dzięki wspólnej pracy całego Zespołu Ludzi DRB w pełni je zrealizowaliśmy – mówił podczas przemówienia Arkadiusz Bochnak, Prezes i Założyciel Centrum Odszkodowań DRB. – Jednym słowem, wizja DRB, która przyświecała nam przez ostatnie 10 lat została w stu procentach wcielona w życie. Teraz przyszedł czas na kolejny krok, krok ku realizacji nowej wizji, która zaprowadzi nas w nowe obszary działalności. Jestem przekonany że w najbliższym czasie dzięki wspólnej, konsekwentnej pracy ponownie dokonamy rzeczy przełomowych i staniemy się niekwestionowaną największą i najlepszą firmą na rynku odszkodowań – podsumował Prezes DRB.

MOS_0204

W trakcie uroczystości, którą poprowadził znany dziennikarz Radia ESKA Adrian Harasim, atrakcji było pod dostatkiem… Emocje, niespodzianki, wyróżnienia, kryształowe statuetki, nowe logo DRB, a także duża dawka rozrywki, w tym występ gwiazdy wieczoru MROZA oraz sentymentalne chwile – to tylko niektóre z ważnych elementów programu jakie towarzyszyły nam podczas jubileuszowego Balu DRB.

MOS_0842

Ważnym momentem uroczystości było ujawnienie gościom Balu jako pierwszym, a później także Państwu, poprzez Grupę DRB na FB, nowego wizerunku DRB. Nowe logo to nowe plany i cele, które wraz z nim będziemy realizować przez kolejną dekadę. Podczas jubileuszowej Gali, firma wręczyła nagrody najlepszym pracownikom i agentom oraz partnerom. Legnicka Państwowa Straż Pożarna otrzymała specjalistyczne hełmy, natomiast władze miasta podziękowanie za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości.

– W imieniu pana prezydenta życzę dalszych sukcesów. Cieszy mnie również nowy system identyfikacji wizualnej firmy, tak mocno związany z naszym miastem. Jestem przekonana, że to dobry prognostyk na przyszłość – powiedziała Ewa Pietrakowska, dyrektor Biura Prezydenta Legnicy, odbierając statuetkę „Podziękowania dla Pana Prezydenta za tworzenie dogodnych warunków dla rozwoju biznesu w Legnicy”.

Wkraczając w nową dekadę, Centrum Odszkodowań DRB wyznaczyło sobie nowe ambitne cele, które już konsekwentnie realizuje.