2. edycja Akademii Managera za nami

Po 8 dniach intensywnych szkoleń, ponad 100 godzinach pracy, setkach litrów wypitej kawy i wysokiej porcji adrenaliny – 200%, pełnym sukcesem zakończyła się druga edycja Akademii Managera DRB.

Z 53 uczestników rozpoczynających Akademię Managera, czwarty etap brawurowo przeszło 12 osób. To właśnie ta szczęśliwa 12-ka 8 lutego 2015 r. oficjalnie weszła do grona laureatów wyjątkowego na skalę Polski Projektu DRB. Śmiało możemy stwierdzić, że druga edycja Akademii wyłoniła nowe talenty i nowych liderów DRB, którzy niewątpliwie pozyskaną wiedzę będą wykorzystywać w praktyce.

Szkolenie zorganizowane pod szyldem „Akademii Managera” jeszcze lepiej przygotowało Agentów do pracy z osobami poszkodowanymi, którym Spółka DRB każdego dnia pomaga w uzyskiwaniu należnych im odszkodowań. Ponadto przygotowało ich także do pracy z klientem oraz jego indywidualnym prowadzeniem, a także w obszarze rozwijania struktur Agentów współpracujących. Dodatkowo rozwinięte kompetencje społeczne newątpliwie wpłynęły na ich dużą motywację oraz pewność nie tylko w dalszej pracy, ale także i w życiu codziennym.

Podczas drugiej edycji Akademii najlepszym z Agentów, który jako jeden z nielicznych ukończył cały cykl drugiej edycji Akademii Managera robiąc najlepszy wynik ze wszystkich uczestników, okazał się Rafał Borowik. Jako nagrodę dodatkową od Zarządu otrzymał możliwość poprowadzenia bloku szkoleniowego podczas trzeciej edycji Akademii Managera.

A jak swoją przygodę z Akademią podsumował jej najlepszy laureat?

– Niesamowite szkolenie, zdobyte umiejętności, emocje których nie sposób opisać w krótkim komentarzu. Po tych 4 wspólnych weekendach jeszcze bardziej wiem, że jestem we właściwym miejscu!! Potężna dawna wiedzy, ale przede wszystkim w tym 4 etapy PRAKTYKI! Po raz kolejny powtórzę „Sukces nie jest dziełem przypadku…”. – Rafał Borowik, wypowiedź zamieszczona na  portalu Facebook.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Akademia-II-edycja_laureaci