Rzecznik Praw Klienta

Rzecznik Praw Klienta_DRB_Marta DecChcesz przekazać nam swoją opinię lub sugestię na temat jakości obsługi i oferowanych usług?
Skontaktuj się z Rzecznikiem Praw Klienta DRB.

Marta Dec-Supierz
Rzecznik Praw Klienta DRB
M  |  76 850 34 64
E   |  rpk@drb.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 1
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).

Każde zgłoszenie będzie dla nas źródłem wiedzy o Państwa oczekiwaniach oraz obszarach, które powinniśmy usprawnić. Wierzymy, że przełoży się to na naszą efektywną współpracę i pełne Państwa zadowolenie.

Rzecznik reprezentuje stanowisko i interesy Klientów oraz je chroni w każdym obszarze.