Centrum Odszkodowań DRB biznesową potęgą

Instytut Biznesu Europejskiego od 2008 roku prowadzi konkurs Potęgi Biznesu. Celem plebiscytu jest wyłonienie firm, których wartość rynkowa z roku na rok jest coraz wyższa. Do grona biznesowych potęg w tym roku dołączyło Centrum Odszkodowań DRB, zajmując wysokie, trzecie miejsce wśród 701 nowo nagrodzonych firm.

DRB potega Biznesu

Do rankingu zostały zaklasyfikowane firmy, które kolejno w roku 2013 oraz 2014 miały przychód w wysokości ponad pół miliona złotych netto oraz więcej niż 10 tys. netto zysku. Instytut Biznesu Europejskiego znalazł 31 tys. takich przedsiębiorstw. Pozycja konkretnych podmiotów w zestawieniu uzależniona była od wartości rynkowej firmy w kolejnych latach, czyli na koniec marca 2014 roku oraz na koniec marca 2015. Wartość ta została wyliczona na podstawie porównania wyników przedsiębiorstw do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zmiany wartości rynkowej.

Spośród wspomnianych wcześniej 31 tys. firm zaszczytny tytuł Potęga Biznesu uzyskały 2603 przedsiębiorstwa, których wartość rynkowa w marcu 2015 roku była wyższa niż 100 mln złotych. W tym roku do grona biznesowych potęg dołączyło 701 nowych firmw zestawieniu nowo nagrodzonych przedsiębiorstw Centrum Odszkodowań DRB zajęło wysokie trzecie miejsce!

Instytut Biznesu Europejskiego analizuje sytuację finansową firm i banków działających na kontynencie europejskim, w ten sposób wspierając ich współpracę oraz wyróżniając najlepsze przedsiębiorstwa i ich produkty. Firmy, które otrzymały tytuł Potęgi Biznesu osiągają znaczące sukcesy na rynku i stawiają na ciągły rozwój, dlatego też są godnym zaufania partnerem biznesowym.

Wszystkie certyfikaty przyznane firmie Centrum Odszkodowań DRB można znaleźć w dziale „Nagrody i certyfikaty” – tutaj >>