Certyfikat ochrony danych osobowych dla DRB!

15 maja 2014 r. spółki DRB Centrum Odszkodowań oraz DRB Premium uzyskały certyfikat Business Personal Data Protection, który potwierdza wysoki poziom ochrony danych osobowych obu podmiotów, działających w ramach marki DRB. W wyniku audytu certyfikacyjnego, przeprowadzonego przez PDP Group, nasze spółki spełniły wszystkie wymagania stawiane administratorowi danych przez przepisy obowiązującego prawa.

Certyfikat PDP, nadany spółkom DRB Centrum Odszkodowań oraz DRB Premium, jest potwierdzeniem poszanowania praw naszych klientów, których dane przetwarzane są na każdym etapie naprawiania przez nas szkód osobowych i majątkowych. W tym zakresie reprezentujemy najwyższą świadomość oraz poziom technologiczno-organizacyjny w obszarze ochrony danych osobowych, dzięki czemu naszym klientom gwarantujemy bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

Certyfikat PDP to również dowód na to, że podczas codziennej pracy stosujemy dobre praktyki w kwestii związanej z przetwarzaniem danych osobowych, co zostało potwierdzone przez zespół niezależnych ekspertów. Dzięki temu relacje budowane z naszymi klientami mogą opierać się na jeszcze większym zaufaniu.

certyfikat_2_580_jpg

 

 

 

certyfikat_580_jpg