DRB Centrum Odszkodowań Solidną Firmą 2012!

Trzyetapowa weryfikacja firmy DRB Centrum Odszkodowań, dokonana przez ekspertów, konsumentów oraz partnerów gospodarczych programu Solidna Firma, przyniosła pozytywne rezultaty. Legnicka spółka w XI edycji programu została uhonorowana certyfikatem Solidna Firma 2012.

Certyfikat Solidna Firma 2012 wyróżnia spółkę DRB Centrum Odszkodowań wśród przedsiębiorstw, które swój sukces zbudowały na rzetelności, wiarygodności oraz przejrzystości działań. Oznacza to, że w oczach środowiska biznesowego, spółka DRB nie tylko buduje pozytywny wizerunek swojego biznesu, ale także przyczynia się do propagowania wzorców i postaw godnych naśladowania w tym zakresie.

Idea samego programu bardzo mocno wpisuje się w filozofię całej grupy kapitałowej DRB. Poszanowanie praw klientów, ekologii oraz terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań to tylko kilka z wartości, którymi obecnie może się poszczycić spółka DRB Centrum Odszkodowań. Certyfikat Solidna Firma 2012 jest z kolei dowodem na to, że cała działalność firmy podparta jest odpowiedzialna pracą, która niesie za sobą nie tylko sumienną przedsiębiorczą aktywność, ale i zostaje doceniona przez inne podmioty biznesowe.

DRB-Centrum-Odszkodowań-Solidna-Firma-201-2