DRB dla dzieci – III Charytatywny Maraton Zumby

Charytatywny Maraton Zumby_afisz_DRBNa co dzień Centrum Odszkodowań DRB pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich rodzinom w zmianie ich życia na lepsze. Dokładamy wszelkich starań, by sprawy naszych klientów zostały poprowadzone w pełni profesjonalnie i z jak najlepszym efektem. Niemniej jednak, firma DRB na takiej pomocy nie poprzestaje. Wiemy, że osób potrzebujących jest wiele, dlatego od kilku lat naszym celem społecznym jest także pomoc osobom potrzebującym – zwłaszcza dzieciom i młodzieży, w realizacji ich marzeń.

Realizując ten cel, obecnie razem z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Legnicy organizujemy III Charytatywny Maraton Zumby w Legnicy.

Właśnie w ten dzień będziemy spalać kalorie i wspomagać dzieci i młodzież. Celem wydarzenia jest dofinansowanie letniego wypoczynku i wsparcie przy pomocy doraźnej podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Ale nie będzie to taka zwykła zumba, bowiem wpierać nas będą znakomici instruktorzy, w tym między innymi Dominika Wójcikiewicz, uczestniczka programu You Can Dance – Po prostu tańcz!
Atrakcji, dobrej zabawy i dużej dawki humory będzie pod dostatkiem, a co najważniejsze wspólnie dołożymy nasze małe cegiełki do spełnienia marzeń dzieci i ich wyjazdu na letni wypoczynek.

Warto dodać, że w zeszłym roku podczas II Maratonu Zumby, uczestnicy zebrali ponad 10.000 zł dla potrzebujących dzieci i młodzieży TPD. Teraz czas na nas!

Co, gdzie i kiedy?

  • 15 maja 2016 r. o godz. 15:00 w Zielone Świątki tańczymy pod kryptonimem „ZZ” – Zielona ZUMBA!
  • Miejsce akcji: Legnica – Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich (os. Piekary)

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz możliwość zapisu dostępnych jest na stronie na stronie wydarzenia na portalu Facebook: III Charytatywny Maraton Zumby: bit.ly/DRB-Zumba

Wsparcie lokalnych działań charytatywnych jest dla nas bardzo ważne. Zachęcamy do przeczytania o naszych dotychczasowych inicjatywach i tym samym o osobach i placówkach, którym mogliśmy pomóc: bit.ly/DRB_Wspieramy

plakat_maraton