DRB – dynamiczna firma na rynku odszkodowań

Centrum Odszkodowań DRB jest jedną z największych firm na polskim rynku odszkodowań. Głównym celem działalności DRB jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które Spółka reprezentuje w kontaktach z ubezpieczycielami. Dzięki profesjonalizmowi Spółki DRB, jej Klienci otrzymują należne kwoty odszkodowań.

DRB to bardzo dynamicznie rozwijająca się Spółka świadcząca swoje usługi, zarówno na terenie całej Polski, jak i poza granicami kraju. DRB specjalizuje się w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach przy pracy, a także tych powstałych w gospodarstwach rolnych. Ponadto DRB pomaga Klientom w dochodzeniu roszczeń w takich szkodach jak: błędy medyczne, uszkodzenia, wypadki i kradzieże pojazdów, a także szkody majątkowe i w mieniu oraz zaniedbania obowiązków przez osoby trzecie.

– Jako silna i doświadczona na rynku odszkodowawczym Grupa DRB, z roku na rok poszerzamy nasze usługi i dopasowujemy je do szybko zmieniających się realiów – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Grupy DRB.  – Zależy nam na tym, by w pełni odpowiadać na zapotrzebowanie każdego klienta i kontrahenta, a przy tym być ich wiarygodnym i godnym zaufania Partnerem  – dodaje Prezes.

Więcej na temat DRB można przeczytać na stronie Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, gdzie został opublikowany artykuł >>