DRB Firmą Roku 2014

Firma-Roku-2014Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej po wnikliwej analizie, przyznało Centrum Odszkodowań DRB Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Firma Roku 2014”. To kolejne ważne wyróżnienie przyznane dla legnickiej Spółki w ostatnim miesiącu – tuż po certyfikacie „Solidna Firma 2014”.

Tytuł „Firma Roku 2014” to podkreślenie profesjonalizmu, zaangażowania i dbałości o klientów Spółki. To także umocnienie marki DRB na rynku odszkodowawczym, tym samym jej wiarygodności i rzetelności. Dotychczasowe dokonania DRB podkreśla także w liście gratulacyjnym sama kapituła konkursowa: „Wysoka jakość oferowanych usług przez DRB sprawia, że są Państwo liderem na rynku odszkodowań”.

– Dla naszej Spółki dużym wyróżnieniem było już znalezienie się w gronie kandydatów do tytułu Firma Roku 2014 – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Grupy DRB. – Z kolei wyłonienie Centrum Odszkodowań DRB, z tak licznej konkurencji i przyznanie jej Godła Liderów to z jednej strony sukces i prestiż, a jednocześnie pozytywny bodziec do dalszej pracy na rzecz naszych obecnych i przyszłych Klientów. Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości zobowiązuje – podsumowuje Prezes DRB.

Pozytywna ocena zewnętrznej jednostki certyfikującej dla legnickiej Spółki jest dużym wyznacznikiem. Pozwala ona potwierdzić jej wysokie standardy działania, gwarantując tym samym jej Klientom i Współpracownikom solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń. Z kolei dla Regionu Legnickiego to również pozytywny sygnał, że w jego obszarze działa tak  prężnie rozwijająca się firma, która doceniana jest na rynku ogólnokrajowym.

Konkurs Firma Roku pozwala wyłonić najbardziej prężnie rozwijające się polskie firmy. O wartościach DRB, które zadecydowały o zakwalifikowaniu się i przyznaniu Spółce Godła Liderów świadczy wieloletnia tradycja Firmy, która wpływa na precyzyjne dopasowanie usług do potrzeb rynku i spełnia wymogi nawet najbardziej potrzebującego Klienta. Ponadto niezwykle cenne w procesie weryfikacji okazało się zdobycie przez Spółkę, trzy lata z rzędu, prestiżowego tytułu „Solidna Firma”, a także pozytywne niezależne opinie brane pod uwagę w trakcie weryfikacji oraz plany strategiczne Spółki.

Gratulacje_DRB_Firma-Roku-2014