DRB Firmą Roku 2016!

Po raz trzeci z rzędu Centrum Odszkodowań DRB zostało laureatem Godła Firma Roku 2016 – programu organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Laureatów plebiscytu cechuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz rozumienie potrzeb klientów.

– Otrzymany po raz kolejny tytuł Firma Roku jest potwierdzeniem, że wszystkie podejmowane przez nas działania wykonujemy w oparciu o najwyższe standardy. Nasi klienci, pracownicy, współpracownicy i partnerzy biznesowi mogą mieć pewność, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Nasza firma rozwija się systematycznie dzięki czemu dostarczamy konsumentom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem tych słów jest przyznanie nam tak zaszczytnego tytułu – podsumowuje Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

DRB_Godło Firma Roku 2016

Przyznane przez niezależnych specjalistów branżowych wyróżnienie jasno potwierdza, że firma Centrum Odszkodowań DRB wyróżnia się, zarówno bogatą ofertą, jak i przede wszystkim zrozumieniem potrzeb klientów i partnerów biznesowych, które właśnie doceniane są w ogólnopolskim programie Firma Roku.

Tytuł Firma Roku organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznawany jest przedsiębiorstwom, które dzięki swojemu zaangażowaniu, wykwalifikowanemu personelowi, bogatej ofercie dopasowanej do potrzeb rynku i gronu zadowolonych klientów, zbudowały silną pozycję w swojej branży. Laureatów plebiscytu cechuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz rozumienie potrzeb klientów.