DRB Laureatem Godła Firma Roku 2015

Firma-Roku-2015Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej po wnikliwej analizie, przyznało po raz drugi z rzędu naszej Spółce Centrum Odszkodowań DRB Godło Liderów Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Firma Roku 2015”.

Dzięki naszej efektywnej dotychczasowej pracy, licznym dokonaniom, dbałości o najwyższe standardy jakości i obsługi, a także dynamicznemu rozwojowi dołączyliśmy do grona najlepszych polskich przedsiębiorstw.

– Przyznanie tytułu Firma Roku 2015 ukazuje, jak ważne są podejmowane przez nas działania. Wyróżnienie jest potwierdzeniem, że jesteśmy godnym zaufania partnerem, jak również tego, że w swojej działalności kierujemy się najwyższymi standardami. Nasza firma dynamicznie się rozwija, cieszy się uznaniem klientów, jak również partnerów biznesowych, czego dowodem jest przyznanie nam tego zaszczytnego tytułu – podsumowuje Pan Arkadiusz Bochnak, Prezes Centrum Odszkodowań DRB.

Tytuł Firma Roku przyznawany jest przedsiębiorstwom, które poprzez działanie w oparciu o najwyższe standardy, nowoczesne produkty i usługi oraz zarządzanie, wyróżniają się na tle konkurencji. Uczestnicy oceniani są na podstawie osiągnięć oraz przekazanych danych ekonomicznych. Nagroda ma na celu promowanie solidności polskiego przedsiębiorcy oraz przyczynienie się do dalszego rozwoju rodzimych biznesów. Organizatorem programu Firma Roku jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, które za pomocą konkursów branżowych buduje siłę polskiej marki.

Takie inicjatywy, jak plebiscyt Firma Roku potwierdzają, że w Polsce są przedsiębiorcy, którzy dzięki doskonaleniu oferowanych usług i produktów dążą do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów. Tytuł Firma Roku przyznawany jest przedsiębiorstwom dla których liczy się jakość oferowanych produktów oraz efektywne zarządzanie posiadanymi zasobami.

Godlo Firma Roku 2015

Wszystkie certyfikaty i wyróżnienia przyznane Centrum Odszkodowań DRB dostępne są w dziale “Nagrody i certyfikaty” – TUTAJ >>