DRB na legnickiej Paraolimpiadzie

Po kilkuletniej owocnej współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Legnicy, po raz kolejny Centrum Odszkodowań DRB wzięło udział w legnickiej Paraolimpiadzie. Przedsięwzięcie organizowane przez TPD w Legnicy to coroczny punkt w kalendarzu imprez, kiedy to dzieci i młodzież spotykają się na sportowych zmaganiach. DRB jak co roku nie zapomniało o drobnych upominkach dla uczestników.

!cid_15ca0ab7754744006211

Tym razem Paraolimpiada odbywa się w Zespole Szkół Integracyjnych w Legnicy. Punktualnie o godzinie 10:30 rozpoczęło się od pochodu uczestników wydarzenia, a później przez zapalenia znicza olimpijskiego, wręczenie nagród i statuetek dla najlepszych sportowców zawodów pływackich, aż do punktu kulminacyjnego, czyli zmagań sportowych. Zabaw, adrenaliny na najwyższym poziomie i licznych konkurencjach sportowych było pod dostatkiem. A to wszystko w przyjaznej atmosferze i przy zachowaniu zasad fair play.

Jest nam niezwykle miło, że otrzymaliśmy zaproszenie do uczestnictwa w Paraolimpiadzie i mogliśmy dołożyć symboliczną cegiełkę do tego pięknego wydarzenia.

IMG_0795

IMG_0810

IMG_0850

IMG_0794

IMG_0841