DRB odznaczone tytułem „Pomocna Dłoń”

Społeczna odpowiedzialność biznesu na stałe wpisana jest w działalność firmy Centrum Odszkodowań DRB. Wspieramy finansowo i organizacyjnie szereg akcji społecznych, których jesteśmy Sponsorem i Partnerem. Nasze działania już zostały zauważone i docenione. Pomimo, że nikt działań społecznych nie robi dla nagród, to zawsze wyróżnienie jest miłym symbolem, który bardzo sobie cenimy. Dlatego dzisiaj chcemy cofnąć się do środy, czyli do 1 czerwca – Dnia Dziecka. Wówczas miniony szczególny dzień spędziliśmy tak, jak lubimy najbardziej – pomagając. Byliśmy Partnerem Festynu „Razem dla Dziecka” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (TPD).

Wówczas spotkał nas tam także piękny prezent i wielki zaszczyt: otrzymaliśmy z rąk Prezesa TPD odznaczenie “Pomocna Dłoń” za dotychczasowe wsparcie wielu inicjatyw społecznych na przestrzeni ostatnich lat oraz zaangażowanie na rzecz podopiecznych Towarzystwa. Jest to symboliczna i bardzo ważna nagroda TPD przyznawana wyłącznie firmom i osobom, które w sposób szczególny wspierają działania Towarzystwa i dzięki którym mogą spełniać marzenia swoich podopiecznych.

DRB_pomagamy

To dla nas szczególnie cenne wyróżnienie – dowodzi tego, jak ważne jest dla nas niesienie pomocy. Odznaczenie będzie nam codziennie przypominać o tym, że nasza działalność ma wysoką społeczną wartość – także i ta charytatywna. Odznaczenie będzie nam także przypominać o naszych pięknych obowiązkach polegających na udzielaniu wsparcia.

DRB to firma, która zarówno wspiera i pomaga w sferze biznesowej (osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim), ale także i tej społecznej. Jest to niewątpliwie bardzo ważne, bowiem jak dobrze wiemy, osób potrzebujących – zwłaszcza dzieci i młodzieży, w naszym kraju jest wiele. Dlatego jesteśmy szczęśliwi i dumni, że możemy wspierać wiele szczytnych wydarzeń społecznych, które wpływają na pojawienie się na twarzach dzieci pięknego uśmiechu.