DRB Przedsiębiorstwem Fair Play 2015

PrzedsiebiorstwoFairPlay_DRBNajważniejszymi wartości, którymi kierujemy się i cenimy w codziennej pracy w Centrum Odszkodowań DRB są: dbałość, rzetelność i bezpieczeństwo. Priorytetem jest również działalność etyczna, a także społeczna oraz budowanie zaufania wśród naszych klientów, pracowników, kontrahentów oraz Państwa, czyli naszych przedstawicieli. Zawsze wiedzieliśmy i wciąż jesteśmy przekonani, że wspólnie pracujemy na nasz sukces i idziemy mocnym krokiem we właściwym kierunku.

Tym bardziej miło nam poinformować, że nasze dokonania zostały po raz kolejny zauważone – nasza firma została doceniona przez niezależnych ekspertów rynku i przyznano nam prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play 2015.

– Tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play jest dla nas bardzo ważny, gdyż podkreśla, że w naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, jak również działamy zgodnie z zasadami etycznymi. Otrzymany przez nas tytuł jest potwierdzeniem, że powierzone nam zadania wykonujemy na najwyższym poziomie, a nasi klienci, pracownicy, agenci i partnerzy mogą czuć się pewnie, bezpiecznie i komfortowo – podsumowuje Pan Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Po kilkumiesięczne pracy, miło nam oznajmić, że przeszliśmy długi, ale jakże owocny proces weryfikacji, który jest gwarancją, że nagrodzone zostały tylko najlepsze przedsiębiorstwa, respektujące wartości etyczne na co dzień i doskonale radzące sobie na rynku, tym samym odnosząc liczne sukcesy gospodarcze. I w tym właśnie zaszczytnym gronie jesteśmy MY, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2015 został nam wręczony 27 listopada (piątek) podczas Gali Finałowej w EXPO XXI w Warszawie.

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest najstarszym programem certyfikacji jakości biznesu w Polsce. Jego główną ideą jest zachęcenie firm do zachowań etycznych, stworzenia pozytywnych relacji ze środowiskiem lokalnym, jak również dbałości o środowisko naturalne.

Więcej na temat przyznanego nam certyfikatu można przeczytać w materiale zamieszczonym w BIURZE PRASOWYM DRB – tutaj >>

CERTYFIKAT PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY 2015 – zobacz tutaj >>