DRB Sponsorem Plebiscytu Sportowego

Społeczna odpowiedzialność biznesu naszej firmy realizowana jest w wielu obszarach. Jednym z nich jest działalność społeczna, w tym propagowanie idei aktywności fizycznej, sportowej wśród młodzieży.

Dlatego też wzorem lat ubiegłym, nasza firma Centrum Odszkodowań DRB została Sponsorem Plebiscytu Sportowego na najlepszego sportowca i trenera w powiecie legnickim. W naszej ocenie jest to ważna idea, bowiem promuje zdolnych i młodych sportowców, którzy dzięki swojej pasji, konsekwencji, determinacji i właściwemu wyznaczaniu celów osiągają sukcesy, zarówno na arenie krajowej, jak i światowej.

16Podczas Gali Finałowej, która odbyła się 19 lutego br. w Legnicy, Pan Arkadiusz Bochnak, Prezes Grupy DRB wręczył statuetkę sportowca utalentowanej 29-letniej zawodniczce Violettcie Miśkiewicz – Wicemistrzyni świata taekwondo w walkach w kategorii wagowej powyżej 75 kg, która w niniejszym Plebiscycie zajęła II miejsce.

Dodatkowo Prezes DRB wręczył od naszej Spółki specjalną nagrodę w postaci przydatnego gadżetu – smartwatch’a, który niewątpliwie przyda się każdemu sportowcowi podczas codziennych treningów i pracy nad swoimi kolejnymi sukcesami, których Prezes w przemówieniu na Gali życzył Pani Violettcie.

Honorowy patronat nad Galą objęła Starosta powiatu legnickiego, a my byliśmy jednym z głównych Sponsorów Plebiscytu.

Zdjęcia z Gali Plebiscytu Sportowca można obejrzeć poniżej: