DRB w TVN Turbo

Najbliższa niedziela upłynie pod znakiem DRB! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, zapraszamy przed telewizory i do oglądania programu ,,Odjazdowe bryki Braci Collins”, który zostanie wyemitowany w stacji TVN Turbo 26 marca o godzinie 14:45.

TVN Turbo

Tego dnia, oprócz wizerunkowych spotów reklamowych Centrum Odszkodowań DRB, wystąpi w programie nasz ekspert – Marzena Walkowska, Kierownik Zespołu Likwidacji Szkód, która będzie udzielała fachowych porad z zakresu dochodzenia odszkodowań. Komu i w jakich okolicznościach? Szczegółów dotyczących tego odcinka nie możemy zdradzić, ale już dziś zachęcamy do jego oglądania, bo będzie niezwykle ekscytujący i ciekawy.

Podczas niedzielnej emisji programu, będzie można także obejrzeć relację z przekazania przez braci Collins stuningowanego przez nich wózka specjalnie dla niepełnosprawnego chłopca. Z kolei Centrum Odszkodowań DRB ufundowało chłopcu specjalny prezent w postaci profesjonalnego zdalnie sterowanego samochodu (rozpędza się aż do 100 km/h!), realizując tym samym jego kolejne motoryzacyjne marzenie.

Jeszcze raz zachęcamy do oglądania programu i życzymy wielu pozytywnych emocji i wrażeń!