DRB wspiera Miss Polski na Wózku 2015

… bo w DRB wiemy, że granice nie istnieją, a z pozoru niejednokrotne bariery należy przełamywać…

Miło nam poinformować, że w tym roku w ramach naszej wdrożonej idei społecznej odpowiedzialności biznesu zostaliśmy Oficjalnym Partnerem konkursu Miss Polski na Wózku 2015.

Jest to dla ważna inicjatywa, bo pokazujemy, że wypadek nie jest tzw. „końcem świata”, a wręcz przeciwnie – często nowym i ważnym etapem w życiu danej osoby.

Już 25 lipca br. podczas Gali Finałowej w Warszawie dowiemy się jak wygląda nowa Miss Polski na Wózku 2015, a także I i II Wicemiss oraz Miss Foto, Miss Publiczności i Miss Popularności!

Również i MY tam będziemy!

W związku z tym, że zostaliśmy oficjalnym Partnerem „Fundacji Jedyna Taka” (organizatora konkursu), nasi przedstawiciele będą uczestniczyć w wydarzeniu – zarówno podczas imprezy plenerowej (pikniku integracyjnego), jak i wieczornej Gali finałowej Miss Polski na Wózku 2015.

Jesteśmy przekonani, że nasze partnerstwo i długofalowa współpraca z Fundacją przełoży się na efektywną działalność zarówno naszej firmy, jak i fundacji oraz wzmocni naszą ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, którą systematycznie wdrażamy i rozwijamy.

Oczywiście po konkursie nie zabraknie na naszej stronie internetowej relacji z wydarzenia.

Kilka słów o konkursie…

Wybory Miss Polski na Wózku 2015, to trzecia już edycja wyjątkowych wyborów, mających za zadanie zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością! „Fundacja Jedyna Taka” działa na rzecz zmiany wizerunku kobiet z niepełnosprawności i podkreśla, że każda dziewczyna może być piękna – niezależnie od tego jaka jest jej motoryka!

Patronat honorowy nad konkursem w tym roku objął Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik oraz Rzecznik ds. osób z niepełnosprawnością Jarosław Duda.

Więcej na temat Fundacji i inicjatywy można znaleźć na oficjalnym FB Fundacji: https://www.facebook.com/FundacjaJedynaTaka 

W tym roku Gala Finałowa od godz. 20:00 będzie streamowana także na kanale Fundacji Jedyna Taka na Youtube, po to, by osoby z całego kraju (i świata) mogły się zjednoczyć we wspólnej zabawie i kibicować wybranym finalistkom! Co więcej na tegorocznej Gali Finałowej pojawi się tłumacz migowy. Bo każdy zasługuje na równe traktowanie.