DRB z Godłem „Firma Roku 2017”

W nowy rok wchodzimy mocnym krokiem i od razu z sukcesami. Miło jest nam przekazać informację, że nasza Firma Centrum Odszkodowań DRB otrzymała Godło Firma Roku 2017!

Godło_Firma Roku 2017 dla DRB

To tym większy dla nas sukces, bowiem certyfikat ten otrzymaliśmy po raz czwarty z rzędu, co jest najlepszym potwierdzeniem naszej stabilności, rozwoju i jakości oferowanych usług.

To również sygnał dla naszych wszystkich obecnych i potencjalnych klientów, a także partnerów, współpracowników, pracowników i opinii publicznej, że etyka, transparentność, wiarygodność oraz wysokie standardy są dla nas niezwykle ważne w relacjach międzyludzkich i biznesie.

Tytuł Firma Roku przyznawany jest przedsiębiorstwom, które poprzez działanie w oparciu o najwyższe standardy, nowoczesne produkty i usługi oraz zarządzanie, wyróżniają się na tle konkurencji. Pozytywna ocena zewnętrznej jednostki certyfikującej dla DRB jest także dużym wyznacznikiem. Pozwala ona potwierdzić jej wysokie standardy działania, gwarantując tym samym jej Klientom i Współpracownikom solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń.

Przy tej miłej okazji dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, współpracownikom, partnerom za dotychczasową pracę i zaangażowanie na rzecz naszych Klientów, bowiem to nasz wspólny sukces!

Więcej informacji na temat przyznanych naszej Firmie certyfikatów dostępnych jest tutaj >>