DRB z „sercem na dłoni”

DRB_odpowiedzialne spolecznie_1Dzień Dziecka można obchodzić zawsze – Legnickie Stowarzyszenie „Otwórz Serce”, 20 czerwca zorganizowało Festyn z tej okazji w połączeniu z przywitaniem Lata. Jako firma Centrum Odszkodowań DRB mieliśmy wielką przyjemność i zaszczyt wesprzeć to wydarzenie i zostania jego Partnerem Strategicznym.

Jak pisze dziennikarz portalu lca.pl: „Stowarzyszenie opiekuje się około pięćdziesięciorgiem dzieci. Ma swój własny lokal, w którym dzieci bawią się i uczą. Czasem jednak dobrze wyjść i zabawić się w plenerze, zwłaszcza kiedy dzieci mają swoje święto. Dzięki wsparciu przyjaciół, takich jak hotel Arkadia, czy Centrum Odszkodowań DRB, którzy mają serca na dłoni, uśmiech kwitnie na twarzyczkach dzieci”.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wesprzeć tak szczytny cel, a frekwencja podczas wydarzenia i zadowolenie wszystkich jej uczestników są dla nas bezcenne!

DRB_odpowiedzialne spolecznie_2

Szczegółowa relacja z wydarzenia, które zgromadziło nie tylko podopiecznych Stowarzyszenia, ale i całe rodziny, znajduje się – tutaj >>

Fotorelacja dostępna jest – tutaj >>