DRB z wyróżnieniem EURO LEADER 2015

W nową dekadę DRB weszliśmy z mocnym rozmachem, i nie chodzi tylko o uroczysty Jubileusz 10-lecia naszej Firmy, ale także o nowe przyznane nam wyróżnienie. Miło nam przekazać informację, że Centrum Odszkodowań DRB po otrzymaniu niespełna dwa miesiące temu tytułu „Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania”, teraz została uhonorowana nowym wyróżnieniem (dyplomem) w kategorii EURO LEADER 2015.

Dyplom w kategorii EURO LEADER 2015 został przyznany DRB przez Kapitułę Europejskiego Konkursu Promocyjnego EURO LEADER, tym samym nasza Spółka została wyróżniona za swoją produktywność, kreatywność, innowacyjność, jakość produktów i usług oraz konkurencyjność. Jest to docenienie naszej dotychczasowej pracy i działalności odszkodowawczej na rynku polskim, które dzięki zdobytemu wyróżnieniu może mieć również efektywne przełożenie na rynek europejski.

– Przyznawane naszej Spółce certyfikaty i wyróżnienia są tzw. kropką nad „i”, bowiem dzięki nim wiemy nie tylko, że nasza praca jest efektywna i służy wielu ludziom, ale także że naszą działalność doceniają również niezależni eksperci – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu DRB. – Wyróżnienie (dyplom) w kategorii EURO LEADER 2015 to dla nas znaczące wyróżnienie, które wraz z wcześniej otrzymanym Liderem Rynku 2015 tworzy silne podstawy do tego, by zrealizować wszystkie ambitne nowe cele – zarówno te krótko, jak i długoterminowe, które postawiliśmy sobie w nowej dekadzie. Przyznane certyfikaty i wyróżnienia otwierają naszej Spółce duże możliwości, bowiem certyfikowana firma, jaką jest DRB, to gwarancja rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki czemu pozyskanie Klienta będzie jeszcze bardziej efektywne. Klient będzie miał tę pewność, że certyfikowana firma, której powierza swoją sprawę poprowadzi ją w sposób profesjonalny. Z kolei jej wykwalifikowani pracownicy oraz własna Kancelaria Radców Prawnych są jej silną stroną, co oznacza, że mogą w pełni zaufać ich kompetencjom. Ponadto, nowe tytuły i wyróżnienia zdobyte przez naszą Spółkę będą miały przełożenie również na pozyskanie nowych Partnerów do współpracy, agentów i kontrahentów biznesowych, bowiem DRB to Partner godny zaufania – podsumowuje Prezes DRB.

Otrzymując tytuł LIDER RYNKU 2015 oraz wyróżnienie w kategorii EURO LEADER 2015 dołączyliśmy także do elitarnego grona członków Forum Liderów Polskich.

Wyróżnienie (dyplom) Euro Leader 2015 >>