DRB z tytułem Gepard Biznesu 2014

Gepard Biznesu dla Centrum Odszkodowań DRBDobiega końca wspaniały rok dla naszej firmy – a tym samym dla naszych Klientów. To kolejne 12 miesięcy pełnych sukcesów w naszej historii: dostrzegło to wielu ekspertów rynku, a obecnie również Instytut Nowoczesnego Biznesu, dzięki któremu obok wielu wyróżnień i certyfikatów pojawi się u nas także nagroda za wyniki finansowo-rozwojowe w okresie 2012-2014. Przyznano nam bowiem tytuł GEPARD BIZNESU 2014.

Tym samym dołączyliśmy do najlepszych firm w Polsce, które na przestrzeni kilku ostatnich lat (2012-2014) odnotowały wysokie wzrosty wartości rynkowej.

DRB_gepard biznesu 2014

Sukces i docenienie naszej firmy jest tym większy, gdyż otrzymaliśmy także wyróżnienie jako Efektywna Firma 2014 oraz Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

– Przyznany naszej Spółce tytuł „Gepard Biznesu 2014” jest potwierdzeniem rzetelnej i konsekwentnej pracy całego Zespołu DRB. To także dowód na bardzo dynamiczny rozwój i wzrost firmy DRB na przestrzeni ostatnich lat, co w efekcie wpływa na nieustanne ugruntowywanie naszej silnej pozycji, jako jednego z lidera rynku Prezes DRB_Arkadiusz Bochnakodszkodowań w Polsce. Niewątpliwie tak zaszczytne wyróżnienie, to dla nas bardzo pozytywny sygnał, że wciąż idziemy w bardzo dobrym kierunku, a efekty działalności dostrzegają także niezależni eksperci. Przyznane wyróżnienie mobilizuje do dalszej pracy i realizacji strategicznych celów rynkowych. Ponadto pokazuje naszym obecnym oraz przyszłym klientom, partnerom, współpracownikom i kontrahentom, że współpracują z Firmą rozwojową oraz godną zaufania. Wszystko to sprzyja budowaniu silnej, stabilnej i wartościowej marki, którą niewątpliwie DRB jest. Wiemy, że nasza praca jest bardzo ważna i potrzebna, gdyż służy wielu osobom. Stąd też dalsze nasze priorytetowe działania, na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin, będą wciąż realizowane na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich wartości, którymi DRB kieruje się w swojej codziennej pracy – podsumowuje Prezes DRB – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Przy tej okazji warto przypomnieć nasze ostatnie tytuły jakie Centrum Odszkodowań DRB otrzymało za swój profesjonalizm, obsługę klientów, etykę działania, zaangażowanie społeczne oraz wysoką jakość świadczonych usług. Są to m.in.: „Przedsiębiorstwo Fair Play 2015”, „Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania”, Srebrny Certyfikat „Solidna Firma 2014”, „Wiarygodna Firma 2015” oraz medal „Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Firma Roku 2015”.

DYPLOM DLA CENTRUM ODSZKODOWAŃ DRB – GEPARD BIZNESU 2014 >>

Wszystkie certyfikaty i wyróżnienia przyznane Centrum Odszkodowań DRB można znaleźć w Dziale „Nagrody i certyfikaty” – TUTAJ >>

statuetka_4