DRB z tytułem „LIDER RYNKU 2015”

medal LR laureataCentrum Odszkodowań DRB, 20 kwietnia 2015 r. w wyniku postępowania weryfikacyjnego Konkursu Promocyjnego LIDER RYNKU 2015 EURO LEADER w kategorii „Firma”, otrzymało tytuł: „Lider Rynku 2015. Najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania”.

Przyznany certyfikat jest potwierdzeniem wysokiego poziomu usług DRB, rzetelności i profesjonalizmu, a zważywszy na fakt, że został on przyznany przez niezależnych ekspertów tym bardziej podnosi poziom prestiżu i jakości.

Lider Rynku DRB– Przyznany naszej Spółce certyfikat „Lider Rynku 2015” jest po raz kolejny potwierdzeniem rzetelnej i konsekwentnej pracy całego Zespołu DRB – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Grupy DRB. – Niewątpliwie przyznawane DRB wyróżnienia uskrzydlają w osiąganiu dalszych strategicznych celów rynkowych i pokazują naszym obecnym oraz przyszłym klientom, partnerom i kontrahentom, że współpracują z Firmą godną zaufania. Dzięki temu widzimy także, że nasza praca jest doceniana przez niezależnych ekspertów. Wszystko to sprzyja budowaniu silnej, stabilnej i wartościowej marki, którą niewątpliwie DRB jest. Wiemy, że nasza praca jest bardzo ważna i potrzebna, gdyż służy wielu osobom. Stąd też dalsze nasze priorytetowe działania, na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach i ich rodzin, będą wciąż realizowane na najwyższym poziomie z zachowaniem wszystkich wartości, którymi DRB kieruje się w swojej codziennej pracy – podsumowuje Prezes DRB.

Jednocześnie firma DRB uzyskując tytuł „Lider Rynku 2015” została nominowana do certyfikatu „EURO LEADER 2015”.

Celem konkursu „Lider Rynku” jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów na danym rynku. Pozytywna ocena zewnętrznej jednostki certyfikującej dla DRB jest dużym wyznacznikiem. Pozwala ona potwierdzić jej wysokie standardy działania, gwarantując jej klientom i współpracownikom najwyższą jakość usług.

Przypomnijmy, początkiem 2015 r. DRB uzyskało także ważne certyfikaty: Solidna Firma 2014, honorowy Srebrny Certyfikat Solidna Firma, a także Godło Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii „Firma Roku 2015”.

CERTYFIKAT LIDER RYNKU 2015 >>