DRB z tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play 2016

Po raz drugi z rzędu Centrum Odszkodowań DRB otrzymało tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play. Certyfikat nadany Spółce DRB to potwierdzenie rzetelności i etyczności działań na rzecz wszystkich jej klientów, partnerów, współpracowników i partnerów. To także pozytywny sygnał dla otoczenia Spółki i biznesu, że działania podejmowane przez DRB są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

– Co najmniej kilka razy do roku nasza Spółka otrzymuje ważne certyfikaty potwierdzające jakość realizowanych przez nas działań. Niemniej jednak ten tytuł jest dla nas szczególny – tłumaczy Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Grupy DRB. – Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2016 w bardzo czytelny sposób potwierdza najważniejszą zasadę, jaką kierujemy się na co dzień w obsłudze wszystkich interesariuszy Spółki oraz w naszej komunikacji, czyli zasadę fair play. Głęboko wierzymy, że to właśnie etyczne, przejrzyste działania oraz indywidualne podejście do klienta i jego problemu są gwarancją jakości jaką nasza firma jest w stanie mu zapewnić. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że podejmowane przez nas działania doceniane są także przez niezależnych ekspertów rynku – podsumowuje Prezes DRB.

Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2016 został wręczony 25 listopada br. podczas Gali Finałowej w EXPO XXI w Warszawie. W imieniu Zarządu DRB certyfikat odebrała Marta Dec, specjalista ds. public relations.

przedsiebiorstwo-fair-play-2016_drb

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest najstarszym programem certyfikacji jakości biznesu w Polsce. Jego główną ideą jest zachęcenie firm do zachowań etycznych, stworzenia pozytywnych relacji ze środowiskiem lokalnym, jak również dbałości o środowisko naturalne.

certyfikat-przedsiebiorstwo-fair-play-2015_centrum-odszkodowan-drb