DRB z tytułem Solidna Firma 2015

Nowy rok i nowy certyfikat dla Centrum Odszkodowań DRB! Miło nam przekazać informację, że nasza Spółka otrzymała po raz czwarty z rzędu prestiżowy certyfikat i tytuł Solidna Firma 2015. Tym samym, po raz kolejny soldinafirma2015nasza praca i podejście do biznesu oraz relacji ze wszystkimi naszymi partnerami, klientami, pracownikami i kontrahentami zostało docenione przez niezależnych specjalistów rynku.

– „Uzyskany przez nas czwarty rok z rzędu tytuł Solidna Firma jest dla nas bardzo ważny, gdyż podkreśla, że jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania, które nieustannie się rozwija. Cieszy nas fakt, że zostaliśmy pozytywnie ocenieni przez tak ważne instytucje. Zdobyty Prezes DRB_Arkadiusz Bochnakprzez nas tytuł jest potwierdzeniem, że wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy na najwyższym poziomie i z pełnym profesjonalizmem, przez co nasi klienci czują się pewnie, bezpiecznie i komfortowo. Już teraz wiem i jestem przekonany, że dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłym roku zdobyć Złoty Certyfikat, który będzie dla nas kolejnym, bardzo ważnym wyróżnieniem” – podsumowuje Pan Arkadiusz Bochnak – Prezes Centrum Odszkodowań DRB.

Warto przypomnieć, że program Solidna Firma wspiera i promuje rzetelne firmy, w ten sposób poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorców. Instytucje nagrodzone w tym prestiżowym programie gospodarczo–konsumenckim zyskują nie tylko uznanie wśród przyszłych kontrahentów, ale również wśród przyszłych pracowników, umacniając w ten sposób swoją pozycje rynkową. Każda z firm zgłaszających swoją kandydaturę przechodzi trzyetapowy proces kwalifikacyjny. Tak rozbudowany proces weryfikacji zgłoszeń jest gwarancją, że nagrodzone zostaną tylko najlepsze przedsiębiorstwa, które doskonale radzą sobie na rynku odnosząc liczne sukcesy gospodarcze.

Główną ideą programu gospodarczo-konsumenckiego Solidna Firma jest propagowanie zasad etyki takich jak: rzetelność, uczciwość i terminowość w kontaktach między partnerami gospodarczymi. Nagrodzone firmy promowane są jako godny partner dla konsumentów, podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych.

Solidna Firma 2015Więcej informacji nt. certyfikatu Solidna Firma 2015 w BIURZE PRASOWYM DRB >>