Niespodzianka – zdalnie sterowane auto od DRB

Niedawno informowaliśmy, że nasza firma została oficjalnym Sponsorem cyklu programu ,,Odjazdowe bryki Braci Collins”, realizowanego przez TVN Turbo. Dzisiaj chcemy przekazać kolejne miłe informacje na ten temat.

collins1

19.03.2017 r. w Galerii Piastów w Legnicy odbyło się przekazanie stuningowanego wózka inwalidzkiego dla ośmioletniego chłopca z Legnicy, który cierpi na chorobę Perthesa. Oprócz funkcjonalnego wózka, w kolorach jego ulubionej drużyny – FC Barcelona, który wykonali bracia Collins, wręczony został także prezent ufundowany przez naszą firmę Centrum Odszkodowań DRB. Ponieważ chłopiec interesuje się motoryzacją zrealizowaliśmy jego kolejne marzenie i zakupiliśmy dla niego profesjonalny, zdalnie sterowany samochód, który rozpędza się nawet do 100 km/h!

Pełną relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć już niebawem w stacji TVN Turbo.

Zachęcamy do oglądania całego cyklu programu ,,Odjazdowe bryki Braci Collins”, tym bardziej że w jednym z odcinków szykujemy jeszcze jedną niespodziankę… Będziemy informować o terminie jego emisji, aby go nie przeoczyć. Dlaczego? W zapowiadanym odcinku wystąpi specjalista z Centrali DRB – Kierownik Zespołu Likwidacji Szkód.

Jakich, komu i w jakim celu fachowych porad udzielił ekspert DRB? Odpowiedzi na te pytania zostaną ujawnione  już w wkrótce!

Poniżej kilka pierwszych zdjęć z przekazania wózka oraz wręczenia naszego prezentu.

collins2

collins4

fot. KL (lca.pl)

Pełna relacja z przekazania stuningowanego wózka przez braci Collins oraz przekazania przez naszą firmę prezentu dla Nikosa dostępna jest na portalu lca.pl >>