Dwa prestiżowe wyróżnienia dla legnickiej firmy

Piątek 13 lutego 2015 r., wbrew przesądom był dla Centrum Odszkodowań DRB bardzo szczęśliwy. Legnicka firma otrzymała dwie dwie nagrody – Godło Solidna Firma 2014 oraz specjalną nagrodę Srebrny Certyfikat Solidnej Firmy 2014.

logo srebrny certyfikat solidna firma 2014_wysoka jakoscPodczas Gali Finałowej w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, Arkadiusz Bochnak – prezes Grupy DRB, odebrał z rąk Kapituły Konkursowej oficjalny certyfikat Solidna Firma 2014. Ale na tym nie koniec, bowiem DRB zostało uhonorowane także specjalną nagrodą, Srebrnym Certyfikatem Solidnej Firmy.

Jest to specjalne wyróżnienie dla firm, które trzykrotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji i zostały docenione przez niezależnych ekspertów. Spółka DRB otrzymywała certyfikat Solidna Firma w latach 2012, 2013 i 2014.

– To dla nas wielkie wyróżnienie, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie laureatów, a jakość oferowanych przez nas usług w zakresie odszkodowań została doceniona przez niezależnych ekspertów. Na ten sukces pracowało wiele osób, bez których nie moglibyśmy być w tym miejscu, w którym obecnie jesteśmy – mówi Prezes Zarządu DRB Arkadiusz Bochnak.

Godło Solidna Firma 2014 jest dowodem na to, że cała działalność DRB podparta jest odpowiedzialną pracą. Z kolei uplasowanie się po raz trzeci z rzędu na Białej Liście Firm (Srebrny Certyfikat), to silne potwierdzenie jej rzetelnie realizowanych zobowiązań, solidnej i wiarygodnej działalności, a także w pełni poszanowania praw konsumenckich – czytamy na stronie legnickiej firmy.

SF2015_DRB_723_male

Artykuł na temat wyróżnień dla Centrum Odszkodowań DRB pojawił się na portalu lca.pl – czytaj więcej >>