Eksperci docenili jakość usług DRB

SF2015_DRB_723_malePiątek 13-go lutego 2015 r., wbrew pozorom i przesądom był dla Centrum Odszkodowań DRB bardzo szczęśliwy. Wówczas DRB otrzymało aż dwie nagrody: Godło Solidna Firma 2014 oraz specjalną nagrodę Srebrny Certyfikat Solidnej Firmy 2014.

Podczas Gali Finałowej w Airport Hotel Okęcie w Warszawie, Arkadiusz Bochnak – Prezes Grupy DRB, odebrał z rąk Kapituły Konkursowej oficjalny certyfikat Solidna Firma 2014. Ale na tym nie koniec, bowiem DRB zostało uhonorowane także specjalną nagrodą, tj. Srebrnym Certyfikatem Solidnej Firmy! Jest to specjalne wyróżnienie dla firm, które trzykrotnie pomyślnie przeszły proces weryfikacji i zostały docenione przez niezależnych ekspertów.

Dla przypomnienia, Spółka DRB otrzymywała certyfikat Solidna Firma w latach: 2012, 2013 i 2014. Więcej o wyróżnieniach i certyfikatach DRB można przeczytać tutaj >>

SF2015_DRB_735_maleTo dla nas wielkie wyróżnienie, że znaleźliśmy się w tak prestiżowym gronie laureatów, a jakość oferowanych przez nas usług w zakresie odszkodowań została doceniona przez niezależnych ekspertów – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Grupy DRB. – Na ten sukces pracowało wiele osób, bez których nie moglibyśmy być w tym miejscu, w którym obecnie jesteśmy. Za co wszystkim Państwu, w imieniu Zarządu Grupy DRB serdecznie dziękuję! Bez Państwa intensywnej i konsekwentnej pracy ten sukces na pewno nie byłby możliwy. Jeszcze raz dziękuję. – podsumowuje Prezes DRB.

Godło Solidna Firma 2014 jest dowodem na to, że cała działalność DRB podparta jest odpowiedzialną pracą. Z kolei uplasowanie się po raz trzeci z rzędu na Białej Liście Firm (Srebrny Certyfikat), to silne potwierdzenie jej rzetelnie realizowanych zobowiązań, solidnej i wiarygodnej działalności, a także w pełni poszanowania praw konsumenckich.

SF2015_DRB_741_male

SF2015_DRB_731_male