I etap MLM Business Awards za nami

I etap w konkursie MLM Business Awards 2014 został już zakończony. Firma DRB Centrum Odszkodowań uzyskała bardzo wysokie pozycje w głosowaniu uzyskując drugą lokatę i tym samym znalazła się w wąskim gronie przedsiębiorstw, wyróżnionych za dynamiczny rozwój i wybitne osiągnięcia biznesowe. Walczymy o prestiżową nagrodę MLM Business Awards!

DRB Centrum Odszkodowań zostało docenione we wszystkich kategoriach tj. TOP FIRMA MLM 2014, TOP FIRMA MLM – DEBIUT 2014, TOP TEAM MLM 2014 – druga pozycja, natomiast w kategoriach TOP LIDER MLM 2014, TOP LIDER MLM – DEBIUT ROKU 2014 TOP LIDER MLM – CAŁOKSZTAŁT nasz Dyrektor Generalny Kamil Lisicki zakwalifikował się również na drugą pozycję!

– Jestem bardzo dumny z tego, że znaleźliśmy się w gronie najlepszych firm i możemy reprezentować DRB w kolejnym etapie konkursu – mówi Arkadiusz Bochnak , Prezes firmy DRB Centrum Odszkodowań  – Jest to potwierdzenie tego, że nasze działania, przynoszą widoczne rezultaty, strategia rozwoju jest skuteczna, a marka – coraz bardziej znana.

II Etap to ocena nominowanych przez Kapitułę Sędziowską. Kapituła w oparciu o określone wcześniej kryteria wybiera laureata dla każdej kategorii. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 31 stycznia 2015 roku podczas Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego w Warszawie.