I Ogólnopolska Konferencja DRB – zapowiedź

Dnia 5 października 2013 r. Rawa Mazowiecka stanie się najbardziej energetycznym miastem w Polsce. Tego dnia w Hotelu Ossa Congress & Spa odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja DRB Centrum Odszkodowań.

Podczas konferencji spotka się ponad 500 najlepszych agentów z całej Polski, by czerpać wiedzę i wymieniać się doświadczeniami, dotyczącymi pracy w DRB Centrum Odszkodowań. Napięcie będzie naprawdę bardzo wysokie, a wrażenia z pewnością niezapomniane. Samo spotkanie z kolei będzie obfitowało w wiele różnych niespodzianek.

Pierwszą z nich będzie prezentacja poprowadzona przez Tomasza Kammela, który jest świetnym dziennikarzem, prezenterem, a przede wszystkim certyfikowanym trenerem biznesowym. Głównym tematem jego prelekcji będzie pojęcie konsekwentności, a samo wystopienie upłynie pod hasłem „Wytrwałość jest paliwem sukcesu”.

Kolejnym gościem specjalnym październikowej konferencji DRB będzie Marek Rożalski – trener, coach, wykładowca i prowokator, posiadający certyfikaty amerykańskiego stowarzyszenia „Bandler & Associates” oraz „The NLP Connection”. Marek Różalski współpracuje na stałe z Harvard Business Review Polska i pracuje przede wszystkim z myślą o pobudzeniu do działania. Wydobywa z ludzi najlepsze umiejętności, a do jego szczególnych cech należy wysoka skuteczność w generowaniu zmian u ludzi. Znany z niekonwencjonalnych metod, jest zwolennikiem pracy z wykorzystaniem metafory. Uczy przede wszytskim zabawą, żartem i żywym doświadczaniem za pomocą gier i pokazów. Oprócz tego jest szkoleniowcem rozmaitych firm, a także stałym uczestnikiem psychologicznych audycji w Polskim Radiu. Jak sam mówi o sobie, jest najlepszym trenerem w Polsce, na pewno w Europie, a być może i na świecie, czego z pewnością dowiedzie prowadząc prezentacje pt. „Wyzwanie”.

Za opiekę medialną I Ogólnopolskiej Konferencji DRB będzie odpowiedzialna redakcja jedynego niezależnego w Polsce pisma o tematyce MLM z samym Maciejem Maciejewskim na czele. Redaktor poprowadzi również część konferencji opowiadając o branży MLM. Z kolei zwieńczeniem całego wydarzenia będzie artykuł w Network Magazynie na temat ogromnej aktywności spółki DRB Centrum Odszkodowań na rynku odszkodowawczym.

Pełna relacja z I Ogólnopolskiej Konferencji już w październiku.