Krzysztof Dribczak wiceprezesem PIDIPO

Mamy zaszczyt poinformować, że Krzysztof Dribczak, wiceprezes Centrum Odszkodowań DRB po raz kolejny został wybrany na czteroletnią kadencję jako wiceprezes Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDIPO). Dzięki swojemu przedstawicielstwu w tak ważnej branżowej organizacji jaką jest PIDIPO, nasza firma będzie miała możliwość dalszego wpływania na prawidłowy kształt rynku odszkodowawczego w Polsce, nowelizacje regulacji prawnych oraz opiniowanie aktów prawnych dotyczących rynku odszkodowań.

PIDIPO_Krzysztof_Dribczak_DRB

Przynależności naszej Spółki do kluczowej organizacji biznesowej na rynku odszkodowań, to pozytywny sygnał dla naszych klientów, kontrahentów i współpracowników. Dzięki temu mają oni gwarancję najwyżej jakości usług świadczonych przez DRB, a także rzetelności, bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu.

Wybory władz III kadencji Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych odbyły się 16 marca br. we Wrocławiu, a został poprzedzony krótkim podsumowaniem minionych czterech lat tak z perspektywy samej organizacji, jak i całej branży odszkodowawczej.

Więcej informacji o organizacji można przeczytać na naszej stronie – tutaj >>