Medal Polskiej Przedsiębiorczości dla DRB!

Firma Roku 2015Działalność na rzecz świadczonej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach oraz rozwój firmy Centrum Odszkodowań DRB po raz kolejny zostały docenione. Miło nam przekazać informację, że Centrum Odszkodowań DRB zostało Laureatem Medalu Polskiej Przedsiębiorczości – w kategorii: Firma Roku 2015.

Program wyróżniający firmy Godłem Firma Roku zwraca uwagę na działalność o zasięgu lokalnym, regionalnym oraz ogólnopolskim. Założeniem konkursu jest promowanie dynamicznych i aktywnych przedsiębiorstw, które pozytywnie przyczyniają się do rozwoju gospodarczego naszego kraju. Poprzez ogólnopolskie weryfikacje i badania rynku w Projekcie zawsze zostają wyłonieni najlepsi z najlepszych w swoich kategoriach.

Jesteśmy przekonani, że tak zaszczytne wyróżnienie, to dla nas bardzo pozytywny sygnał, że wciąż idziemy w bardzo dobrym kierunku, a efekty działalności doceniają także niezależni eksperci – mówi Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Grupy DRB. – Wyróżnienie to dla nas z jednej strony miłe uznanie dla efektywnej codziennej pracy i wyjątkowej pozycji naszej firmy wśród przedsiębiorstw w Polsce. Z kolei z drugiej strony, to kolejny impuls do jeszcze bardziej intensywnej pracy, bo wiemy, że wspólnie możemy osiągnąć naprawdę bardzo wiele, czego efektem są m.in. zadowoleni Klienci firmy. A rok jubileuszowy jest najlepszym momentem, by wszystkie nowe ambitne plany oraz cele wcielać w życie.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości przyznany w kategorii Firma Roku 2015 jest potwierdzeniem godnego zaufania Partnera na rynku i silnego wizerunku DRB oraz spełnienia przez Spółkę najwyższych standardów w prowadzonej działalności.

Więcej na temat otrzymanych przez Centrum Odszkodowań DRB certyfikatów i wyróżnień można znaleźć w Dziale “Nagrody i Certyfikaty” – zobacz >>

Medal Polskiej Przedsiebiorczosci dla DRB

MEDAL POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – FIRMA ROKU 2015 – zobacz >>