Nominacja Prezesa DRB do plebiscytu

Miło nam poinformować, że Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB otrzymał nominację w plebiscycie „Menedżer Roku 2016”, organizowanym przez Gazetę Wrocławską. Pan Arkadiusz Bochnak znalazł się w gronie wyróżnionych menadżerów firm Dolnego Śląska w kategorii „Duże przedsiębiorstwa”.

Pan Arkadiusz Bochnak jest założycielem Centrum Odszkodowań DRB – osobą która z rodzinnej, jednoosobowej firmy przekształciła firmę w ogólnopolskiego Lidera rynku odszkodowań. Jesteśmy przekonani, że Pan Prezes jest znakomitym Wizjonerem i Przedsiębiorcą , który w pełni zasługuje na miano Menedżera Roku 2016, o czym świadczą liczne dotychczasowe sukcesy rynkowe. Tym samym będzie nam niezmiernie miło jeśli Państwo wesprzecie Pana Arkadiusza i zagłosujecie na Jego kandydaturę.
Plebiscyt_Menedzer Roku 2016_Prezes DRB

Nominacja dla Pana Arkadiusza Bochnaka jest także dużym wyróżnieniem dla Centrum Odszkodowań DRB. Firma już wcześniej była nagradzana licznymi certyfikatami, świadczącymi o wysokiej jakości oferowanych usług m. in. w 2015 roku otrzymała tytuł Lidera Rynku, Potęgi Biznesu Godnej Zaufania, Przedsiębiorstwa Fair Play czy też Solidnej Firmy.

Link do głosowania na Prezesa Centrum Odszkodowań DRB znajdziecie Państwo poniżej:

https://bit.ly/2c37LmK