Nowa ambitna misja Firmy DRB

Rozpoczęliśmy rok 2016 ambitnie – nieustanny rozwój firmy i pomoc jeszcze większej grupie poszkodowanych osób są dla nas najważniejsze. Po przykrych, często traumatycznych doświadczeniach powrót do normalnego życia może być bardzo trudny – naszym zadaniem jest udzielenie wsparcia. Aby podkreślić ten cel, do który wciąż aktywnie realizujemy, postanowiliśmy przeformułować misję naszej firmy. Obecne misja Grupy DRB brzmi: Po wypadku zmieniamy życie na lepsze”.

MISJA FIRMY DRB
Pan Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu DRB:

– Kierując się od ponad 10 lat naszymi silnymi wartościami: dbałość, rzetelność i bezpieczeństwo wiemy, że przyszłość osób poszkodowanych leży w naszych rękach. Podejmując się prowadzenia spraw osób poszkodowanych w wypadkach, tym samym udzielając im wsparcia i pomocy – zarówno tej emocjonalnej, jak i fachowej (merytorycznej), wiemy, że zmieniamy im życie na lepsze. Stąd też nowa misja firmy, która w pełni odzwierciedla naszą wspólną codzienną pracę. Jestem przekonany, że dzięki nam, klienci i ich rodziny będę mogli zakończyć pewien etap w swoim życiu, który zapewne nie jest dla nich miły, ale dzięki naszemu wsparciu nowy taki już będzie.

Drodzy Państwo, ewaluacja naszej misji firmy to bardzo istotny punkt w historii DRB, który skłania nas wszystkich do jeszcze bardziej intensywnej pracy na rzecz osób poszkodowanych, której celem jest zmiana ich życia na lepsze. Bierzemy na siebie dużą odpowiedzialność, ale jestem przekonany, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu i to na najwyższym możliwym poziomie!

Tę misję realizujemy codziennie – i z radością przyjmujemy podziękowania za profesjonalną pomoc: https://bit.ly/DRB-Opinie