Nowi Laureaci Akademii Managera DRB

Po kilkumiesięcznym cyklu szkoleń, III edycja Akademii Managera DRB dobiegła końca, tym samym wyłaniając 11 Laureatów, którzy dzięki zdobytej wiedzy i praktyce są w stanie jeszcze efektywniej pomagać na szeroką skalę osobom poszkodowanym w wypadkach.

Z 45 agentów, którzy rozpoczynało swoją przygodę z Akademią zakończyło ją z dużym sukcesem 11 osób. To właśnie ta „złota” 11-ka, 26 lipca 2015 r. oficjalnie weszła do grona laureatów wyjątkowego na skalę Polski Projektu realizowanego przez Centrum Odszkodowań DRB. Akademia DRB, którą prowadzi sam Zarząd Spółki, kształci profesjonalnych doradców ds. odszkodowań, którzy nabywając nowe umiejętności oraz specjalistyczną wiedzę mogą je wdrażać w codzienną pracę. Ponadto umiejętności miękkie przekazywane w ramach AM dają jej uczestnikom dużą świadomość własnego „Ja” oraz wewnętrznego potencjału wykorzystywanego zarówno w życiu, jak i w pracy zawodowej.

11755832_958657067505799_7190957237938670277_n

To już trzecia edycja szkolenia zorganizowanego przez DRB pod szyldem „Akademii Managera”. W ramach projektu Zarząd i liderzy DRB przygotowują Agentów do pracy z osobami poszkodowanymi, którym Spółka DRB każdego dnia pomaga w uzyskiwaniu należnych im odszkodowań. Ponadto przygotowuje ich także do pracy z klientem oraz jego indywidualnym prowadzeniem, a także w obszarze rozwijania struktur Agentów współpracujących.

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że III edycja Akademii wyłoniła nowe talenty i nowych liderów DRB, którzy niewątpliwie pozyskaną wiedzę będą właściwie i efektywnie wykorzystywać ją w pracy na rzecz udzielania pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach.

A oto kilka wypowiedzi Laureatów III edycji Akademii Managera DRB:

Dawid Szustakiewicz

– „Lubię jak coś się kończy ponieważ to oznacza że zaczyna się coś nowego” – powiedział podczas Akademii Managera Arkadiusz Bochnak, Prezes DRB. Akademia dobiegła końca, czas ustawić nowe cele, napisać nowy plan działania i wykorzystać nabytą wiedzę (a jest ona ogromna !). Po tym szkoleniu moja motywacją sięga maksimum, nic mnie nie zatrzyma – jestem gotowy do działania i jeszcze bardziej intensywnej pomocy osobom poszkodowanym.

Dawid Serwicki

– Nie ma rzeczy niemożliwych! IV etap wszystkim to udowodnił! Z jednej strony szkoda, że to już koniec zmagań w ramach AM, ale dzięki temu dzisiaj wszyscy rozpoczynamy nowy rozdział w DRB! Zmiany, które przeszedł każdy z uczestników w kwestii zarządzania, planowania pracy, wyznaczania celów, i co dla mnie najważniejsze, w sferze mentalnej są nie do opisania! Dziękuję trenerom za ogrom pracy jaką wykonali i wiedzę, którą nam przekazali. No i gratuluję wszystkim, którym udało się ukończyć AM – jesteśmy niesamowici.

Małgorzata Musiał

– Czym jest dla mnie ukończenie Akademii Managera? Początkiem drogi lepszej jakości, większą świadomością własnych możliwości, kluczem, który otwiera oczy i umysł dając szersze perspektywy postrzegania otaczającej mnie rzeczywistości. (…) Podejmij wyzwanie i sam przekonaj się czym dla Ciebie stanie się udział w tym prestiżowym wydarzeniu! Zapraszam do grona NAJLEPSZYCH Z NAJLEPSZYCH!

Jarosław Dziubich

– IV etap jest ukoronowaniem całej AM. Łączy trzy poprzednie etapy i dodaje pakiet nowych umiejętności. Praca wykonana w ciągu kilku miesięcy trwania AM przeogromna. Przekroczyłem wyobrażenie o swoich możliwościach. Zresztą, nikt nie mówił, że będzie łatwo!

W skrócie: AM to potężna dawka wiedzy od najlepszych, dobra motywacja i wspaniała atmosfera. Każdemu kto myśli o AM – nie myśl, idź! A tym, którzy nie myśleli – pomyśl i idź! Polecam, warto!