O Firmie

Centrum Odszkodowań | DRB | spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to jedna z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań w Polsce, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać należne im świadczenia za szkody osobowe oraz wspiera je w ubieganiu się o zadośćuczynienie za utratę bliskiej im osoby.

Zakres działalności naszej kancelarii odszkodowawczej

DRB od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać od towarzystw ubezpieczeniowych należne im rekompensaty finansowe i zadośćuczynienie.

Spółka DRB reprezentuje Klientów w kontaktach z ubezpieczycielami i jest ich Partnerem w dochodzeniu roszczeń.

Dążymy do tego, by nasi klienci dokładnie wiedzieli jak dochodzić swoich praw w kontaktach z ubezpieczycielami oraz na co mogą liczyć. W tym celu zawsze służą swoim doradztwem i specjalistyczną wiedzą, by w efekcie, dzięki współpracy, zwiększyć szanse osób poszkodowanych w wypadkach na uzyskanie maksymalnej kwoty należnej im rekompensaty. Dzięki współpracy z Kancelarią Radców Prawnych, Spółka pomaga osobom poszkodowanym także na drodze sądowej. Dzięki temu Klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie swojej sprawy.

Silna pozycja na rynku

Centrum Odszkodowań DRB to firma z 15-letnim doświadczeniem, silną pozycją na rynku, licznymi certyfikatami świadczącymi o wysokiej jakości oferowanych usług oraz w pełni wywiązująca się ze wszystkich zobowiązań.

DRB to profesjonalny zespół specjalistów, których ponad 15-letnia praca przyniosła efekt w postaci kilkudziesięciu tysięcy klientów zadowolonych z uzyskania dla nich należytych rekompensat finansowych. To Spółka, gdzie bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług są priorytetem.

O sile DRB świadczą zarówno kwestie merytoryczne, w tym indywidualne podejście do klienta, partnerska umowa współpracy, profesjonalne podejście do świadczonych usług (a wręcz realizacja misji społecznej), a także wewnętrzny system etyczny.