O Firmie

Centrum Odszkodowań DRB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. to jedna z największych i najaktywniej działających firm na rynku odszkodowań w Polsce, która pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać należne im świadczenia za szkody osobowe oraz wspiera je w ubieganiu się o zadośćuczynienie za utratę bliskiej im osoby.

Sukcesy w branży powodują, że nasza kancelaria odszkodowawcza dynamicznie się rozwija i wciąż poszerza zasięg swojej działalności. Obecnie firma DRB działa na terenie całej Polski, a także prowadzi sprawy swoich klientów, którzy ucierpieli w wyniku wypadku poza granicami naszego kraju.

Zakres działalności naszej kancelarii odszkodowawczej

DRB od 2005 roku pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach i ich bliskim uzyskać od towarzystw ubezpieczeniowych należne im rekompensaty finansowe i zadośćuczynienie.

Spółka DRB reprezentuje Klientów w kontaktach z ubezpieczycielami i jest ich Partnerem w dochodzeniu roszczeń.

Dążymy do tego, by jej klienci naszej kancelarii odszkodowawczej dokładnie wiedzieli jak dochodzić swoich praw w kontaktach z ubezpieczycielami oraz na co mogą liczyć. W tym celu zawsze służą swoim doradztwem i specjalistyczną wiedzą, by w efekcie, dzięki współpracy, zwiększyć szanse osób poszkodowanych w wypadkach na uzyskanie maksymalnej kwoty należnej im rekompensaty. Ponadto dzięki własnej Kancelarii Radców Prawnych DRB, Spółka pomaga osobom poszkodowanym także na drodze sądowej. Dzięki temu Klienci mają gwarancję kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie swojej sprawy.

Silna pozycja na rynku

Centrum Odszkodowań DRB to firma z 13-letnim doświadczeniem, silną pozycją na rynku, licznymi certyfikatami świadczącymi o wysokiej jakości oferowanych usług oraz w pełni wywiązująca się ze wszystkich zobowiązań.

DRB to profesjonalny zespół specjalistów, których ponad 13-letnia praca przyniosła efekt w postaci kilkudziesięciu tysięcy klientów zadowolonych z uzyskania dla nich należytych rekompensat finansowych. To Spółka, gdzie bezpieczeństwo i wysoka jakość świadczonych usług są priorytetem.

Potwierdzeniem wysokiej jakości i bezpiecznych usług DRB są wewnętrzne spójne procedury oraz przyznany w 2014 r. certyfikat Business Personal Data Protection, który potwierdza wysoki poziom ochrony danych osobowych. O sile Spółki świadczą zarówno kwestie merytoryczne, w tym indywidualne podejście do klienta, partnerska umowa współpracy, profesjonalne podejście do świadczonych usług (a wręcz realizacja misji społecznej), a także wewnętrzny system etyczny.

Budynek DRB