Nagrody i Certyfikaty

Godło Firma Roku 2016

Po raz trzeci z rzędu Centrum Odszkodowań DRB zostało laureatem Godła Firma Roku 2016 – programu organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Laureatów plebiscytu cechuje wysoka jakość oferowanych produktów i usług oraz rozumienie potrzeb klientów.
WIĘCEJ


Przedsiębiorstwo Fair Play 2016

Firma Centrum Odszkodowań DRB po raz drugi raz z rzędu poddając się ocenie i audycie firmy zewnętrznej została wyróżniona certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play 2016. Tym samym audyt po raz kolejny potwierdził etyczne i przejrzyste działania Spółki oraz fakt, że ich jakość stoi na najwyższym poziomie.
WIĘCEJ


Potęga Biznesu Godna Zaufania 2015

Centrum Odszkodowań DRB po wnikliwej analizie Instytutu Biznesu Europejskiego, dołączyło do grona biznesowych potęg - wyróżnienie w VIII edycji Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2015. W zestawieniu 701 nowych firm, DRB zdobyło bardzo wysokie trzecie miejsce. Celem plebiscytu jest wyłonienie firm, których wartość rynkowa z roku na rok jest coraz wyższa.
WIĘCEJ


Przedsiębiorstwo Fair Play 2015

DRB biorąc udział w zewnętrznym audycie i otrzymując tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play 2015 potwierdza swoją otwartość, transparentność i profesjonalność. Uzyskanie certyfikatu jest sygnałem dla wszystkich interesariuszy DRB, że spółka działa rzetelnie, zgodnie z prawem i zasadami etyki.
WIĘCEJ