Nagrody i Certyfikaty

Certyfikat Solidna Firma 2017

Po raz szósty z rzędu Centrum Odszkodowań DRB zostało uhonorowane przez niezależnych ekspertów rynku prestiżowym wyróżnieniem jakim jest tytuł Solidna Firma 2017. Niniejszy certyfikat jakości świadczy o rzetelnym i odpowiedzialnym podejściu do biznesu oraz wszystkich klientów, partnerów, pracowników i pozostałych interesariuszy Firmy.
WIĘCEJ


Godło Firma Roku 2017

Godło Firma Roku 2017 Centrum Odszkodowań DRB otrzymało po raz czwarty z rzędu, co jest najlepszym potwierdzeniem stabilności Spółki, jej rozwoju i jakości oferowanych usług. To również sygnał dla wszystkich obecnych i potencjalnych klientów, a także partnerów, współpracowników, pracowników i opinii publicznej, że etyka, transparentność, wiarygodność oraz wysokie standardy są dla DRB niezwykle ważne w relacjach międzyludzkich i biznesie.
WIĘCEJ


Złoty Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

Centrum Odszkodowań DRB po raz trzeci z rządu przeszło cały proces weryfikacji i decyzją Kapituły Programu uzyskała tytuł i Złoty Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2017. Zdobyty Certyfikat, to także pozytywny sygnał dla otoczenia naszej Spółki i biznesu, że działania podejmowane przez DRB są realizowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.
WIĘCEJ


Firma Godna Zaufania 2017

Centrum Odszkodowań DRB zostało nagrodzone przez niezależnych ekspertów certyfikatem Firma Godna Zaufania. Tytuł ten jest potwierdzeniem, że nasza firma charakteryzuje się wiarygodną opinią, a także postrzegana jest przez klientów i kontrahentów jako rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie.
WIĘCEJ