Zarząd

Arkadiusz Bochnak – Prezes Zarządu

Arkadiusz Bochnak_Prezes DRB
Absolwent kierunku Rachunkowość i Finanse Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Zarządzania i Marketingu Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu. Założyciel w 2005 roku wówczas lokalnej firmy DRB Centrum Odszkodowań, z którą jest związany do tej pory pełniąc aktualnie funkcję Prezesa Zarządu Komplementariusza oraz współwłaściciela Spółki. To właśnie pod jego ręką firma DRB z biegiem lat ewaluowała, rozrastała się, a także rozszerzała swoją działalność na teren całej Polski. W DRB odpowiedzialny za zarządzanie firmą oraz wsparcie Departamentu Finansów i Marketingu. Uczestnik wielu szkoleń w zakresie komunikacji i zarządzania. Z kolei w pracy zawodowej każdego dnia potwierdza, że „chcieć znaczy móc”, a wszystko czego zapragnie jest w stanie właściwie zrealizować. Zespół pracowników DRB ceni go za konsekwencję.

Prywatnie ojciec dwójki dzieci, miłośnik kitesurfingu, a jego dewiza życiowa brzmi „Masz to o czym myślisz”. Swoim spokojem, a przy tym wysokim profesjonalizmem i optymizmem potrafi „zarazić” zapałem do pracy i pomóc w jej realizacji.

Krzysztof Dribczak – Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Dribczak_Wiceprezes DRBAbsolwent Politechniki Zielonogórskiej oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Ukończył w 2008 roku Podyplomowe Studia Menadżerskie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od początku swojej kariery związany jest ze sprzedażą oraz obsługą klienta. Pełnił funkcję dyrektora Departamentu Sprzedaży jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Od 2011 roku do 2019 roku Wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych. Uczestnik wielu kursów i szkoleń, a także certyfikowanym coach ICC. Z DRB związany od lipca 2009 roku – początkowo na stanowisku Dyrektora Sprzedaży, a obecnie Wiceprezesa Zarządu. W Firmie odpowiedzialny za wspieranie sieci sprzedaży oraz nadzorowanie prac Spółek DRB w zakresie procesu likwidacji szkód.

Prywatnie ojciec dwóch córek, pasjonat rozwoju osobistego i specjalista komunikacji międzyludzkiej. Jego innowacyjne podejście do biznesu i życia skutkuje wieloma sukcesami. Człowiek, dla którego słowo „nie da się” nie ma racji bytu.

Jan Buzalewicz – Wiceprezes Zarządu

Jan Buzalewicz_Wiceprezes DRBAbsolwent Politechniki Wrocławskiej oraz Wrocławskiej Szkoły Językowej. Od 2005 roku lat związany ściśle z Departamentem Sprzedaży Centrum Odszkodowań DRB, gdzie od przedstawiciela awansował na Dyrektora Zarządzającego i Prokurenta, a następnie Wiceprezesa Zarządu. W DRB odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży, ich codzienne prace oraz system szkoleniowy. To dzięki jego konsekwentnej pracy, zaangażowaniu oraz jasno określonym celom, przyczynił się do rozwoju wielu największych Liderów branży odszkodowawczej. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu komunikacji oraz praktyk efektywnego zarządzania zespołem. Dla niego profesjonalizm i zaangażowanie w pracy są niezwykle ważne.

Prywatnie ojciec dwóch chłopców, zapalony żeglarz i miłośnik dalekich podróży, które z chęcią realizuje na własną rękę. Człowiek, który nie boi się wyznaczać sobie ambitnych celów, a co najważniejsze, wie jak z pasją je realizować.