Zgłoś szkodę

Zgłoś szkodę, a my bezpłatnie zweryfikujemy twoją sprawę.

Formularz szkody osobowej i majątkowej

szkoda osobowa lub majątkowa

Jeżeli w wyniku wypadku Ty lub bliska Ci osoba doznaliście obrażeń ciała, my pomożemy uzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynienie. Ponadto jeżeli twoje mienie (majątek) zostało uszkodzone również możesz liczyć na nasze wsparcie.

formularz

Formularz szkody rzeczowej – dopłata do szkody w pojeździe

szkoda osobowa lub majątkowa

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat otrzymałeś odszkodowanie za uszkodzony pojazd, a wypłata nastąpiła z OC sprawcy, to uzupełnij formularz. Bezpłatnie zweryfikujemy Twoją sprawę i sprawdzimy, czy możesz otrzymać od dodatkowe środki do już uzyskanego odszkodowania bez zbędnych kosztów i postępowania sądowego.

formularz

Zaufaj naszemu doświadczeniu

11-letnie doświadczenie, wyspecjalizowani pracownicy w dochodzeniu roszczeń, partnerskie relacje, przejrzysta umowa współpracy i znajomość rynku odszkodowań dają gwarancję poprowadzenia Twojej sprawy na najwyższym poziomie. Poznaj także inne korzyści jakie zyskasz dzięki powierzeniu nam swojej sprawy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zaufaj naszemu doświadczeniu, zdobytej przez lata wiedzy i prześlij bezpłatnie do nas swoje zapytanie wraz z opisem wypadku. A my skontaktujemy się z Tobą w celu weryfikacji sprawy.