Bezpłatne porady Eksperta

– Ty lub Twoja bliska osoba ulegliście wypadkowi i nie wiecie, czy przysługuje Wam prawo do uzyskania odszkodowania?

– A może już otrzymałeś odszkodowanie od towarzystwa ubezpieczeniowego, ale chcesz sprawdzić czy dostałeś wszystko, co Ci się należy i jest ono współmierne do poniesionej przez Ciebie szkody?

Zapraszamy do kontaktu z Ekspertami DRB, którzy doradzą i pomogą w podjęciu odpowiednich kroków. Zapraszamy na Infolinię DRB: 544 14 14 14 oraz 76 850 34 50 lub prosimy o uzupełnienie poniższego formularza zgłoszenia szkody, a my się z Tobą skontaktujemy.

Zachęcamy także do zapoznania się z korzyściami, jakie zyskują nasi klienci powierzając swoją sprawę w profesjonalne ręce pracowników Centrum Odszkodowań DRB – poznaj korzyści ze współpracy z DRB >>

Uzupełnij formularz zgłoszenia szkody. Bezpłatnie skontaktujemy się z Tobą, zweryfikujemy sprawę i odpowiemy na Twoje pytania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 1
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).

___________________________________________

Zachęcamy także do skorzystania z KOMPENDIUM WIEDZY przygotowanego przez naszych Ekspertów DRB.