Po raz szósty Certyfikat Solidna Firma dla DRB!

Po raz szósty z rzędu Centrum Odszkodowań DRB zostało uhonorowane przez niezależnych ekspertów rynku prestiżowym wyróżnieniem jakim jest tytuł Solidna Firma 2017. Niniejszy certyfikat jakości świadczy o rzetelnym i odpowiedzialnym podejściu do biznesu oraz wszystkich klientów, partnerów, pracowników i pozostałych interesariuszy Firmy.

soldinafirma2017W miniony piątek Marta Dec-Supierz, Kierownik Zespołu Marketingu i PR podczas Gali Finałowej w imieniu Zarządu oraz całego Zespołu DRB, odebrała z rąk kapituły Programu Solidna Firma wyróżnienie za rok 2017. To po raz kolejny potwierdzenie, że nasza wspólna praca przynosi realne efekty i doceniają ją, zarówno klienci, jak i niezależni eksperci rynku. Jesteśmy niezwykle dumni z tego zaszczytnego tytułu Solidna Firma, bowiem między innymi dzięki niemu również i nasi klienci mogą być pewni, że ich sprawa jest we właściwych rękach! Mogą czuć się także bezpiecznie i komfortowo, bo praca jaką wspólnie wykonujemy na ich rzecz realizowana jest na najwyższym poziomie, o czym świadczą chociażby przyznane certyfikaty jakości.

Solidna Firma 2017_DRB

Program Solidna Firma, od momentu inauguracji w 2002 roku, wspiera i promuje rzetelne firmy, tworząc w ten sposób bazę przedsiębiorstw godnych zaufania. Niniejsze wyróżnienie poświadczające zasady etyki biznesowej tj. rzetelność, uczciwość i terminowość przedsiębiorstwa jest dowodem odpowiedzialnego podejścia do biznesu, silnej pozycji firmy na  rynku oraz godnej zaufania marki.

www.kpmultimedia.pl