Po raz trzeci DRB Solidną Firmą

Trzeci raz z rzędu Centrum Odszkodowań DRB potwierdziło swój profesjonalizm oraz silną pozycję na rynku biznesowym. Spółka dołączyła do Elitarnego Grona Przedsiębiorców roku 2014 – wiarygodnych i odpowiedzialnych w kontaktach ekonomicznych, zyskując tytuł „Solidnej Firmy 2014”.

DRB_2Przyznanie DRB prestiżowego Certyfikatu „Solidna Firma 2014” potwierdza rzetelność firmy, jej poszanowanie w kontaktach z klientami, współpracownikami i partnerami oraz wzmacnia zaufanie do marki. To także czytelny znak dla jej szeroko pojętych interesariuszy, że mogą Spółce DRB w pełni zaufać, gdyż jej solidność i wiarygodność zostały zweryfikowane przez niezależne grono ekspertów, kontrahentów i klientów. Certyfikat jest również świadectwem rzetelnie realizowanych założeń społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), które cenione są obecnie zarówno przez środowisko biznesowe, jak i samych konsumentów.

– Pomyślne przejście przez trzyetapową weryfikację, prowadzoną przez profesjonalną Kapitułę Programu napawa do dumy – przyznaje Arkadiusz Bochnak, Prezes Grupy DRB. – To dla nas z jednej strony docenienie naszej wspólnej pracy, dotychczasowej działalności oraz potwierdzenie jej rzetelności. Z kolei z drugiej strony, to odpowiedzialność za powierzone nam zaufanie i wyzwanie by wciąż utrzymywać wysoki poziom usług oraz obsługi, a nawet go jeszcze bardziej podwyższać i wyznaczać sobie coraz ambitniejsze cele. Chcemy odpowiadać na zapotrzebowanie każdego klienta i kontrahenta, a przy tym być ich wiarygodnym i godnym zaufania Partnerem , o co na pewno będziemy wciąż skrupulatnie dbać – dodaje Prezes Grupy .

soldinafirma2014_mala-wersjaGodło Solidna Firma 2014 jest z dowodem na to, że cała działalność DRB podparta jest odpowiedzialną pracą. Z kolei uplasowanie się po raz trzeci z rzędu na Białej Liście Firm, to silne potwierdzenie jej rzetelnie realizowanych zobowiązać, solidnej i wiarygodnej działalności, a także w pełni poszanowania praw konsumenckich.