Prezes DRB uhonorowany medalem KiG

medalKrajowa Izba Gospodarcza, z okazji obchodów jubileuszu 25-lecia istnienia, postanowiła uhonorować medalem zasłużonych przedsiębiorców. Do grona laureatów tego prestiżowego odznaczenia dołączył Pan Arkadiusz Bochnak – Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Takie wyróżnienie przyznawane jest za zasługi poniesione na rzecz rozwoju samorządu gospodarczego, gospodarki Polski – zarówno w wymiarze krajowym jak i lokalnym, a także za propagowanie idei przedsiębiorczości i pozytywnego obrazu polskich firm w społeczeństwie. Zarówno działania Pana Prezesa, jak również misja firmy DRB idealnie odzwierciedlają założenia, którymi kierowała się kapituła podczas rozpatrywania nadesłanych zgłoszeń.

– Jest to dla mnie niezwykle ważne i prestiżowe wyróżnienie, za które serdecznie dziękuję. Jest ono potwierdzeniem faktu, że założenie firmy DRB ponad 10 lat temu było moją najlepszą decyzją jaką mogłem wówczas podjąć – przyznaje Pan Arkadiusz Bochnak, Prezes Zarządu Centrum Odszkodowań DRB.

Prezes DRB_Arkadiusz Bochnak Od początku działalności DRB, kierowałem i kieruję się dobrem klienta w myśl naszych wartości: dbałość, rzetelność, bezpieczeństwo (DRB). To dla mnie i dla całego Zespołu pracowników firmy DRB najważniejsze kwestie. To właśnie one wpływają na nasz wspólny sukces i sukces naszych klientów, a moje odznaczenie jest tego bardzo miłym potwierdzeniem. Przyznany mi medal z okazji 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej jest sukcesem całego Zespołu, który codziennie pracuje na rzecz osób poszkodowanych, z czego jestem bardzo dumny. Wiem i jestem głęboko przekonany, że niniejsze wyróżnienie w momencie jubileuszowego roku DRB (10-lecie firmy), to najlepszy sygnał na naszą kolejną efektywną dekadę działalności – podsumowuje Prezes DRB.

Pan Arkadiusz Bochnak w 2005 roku założył lokalną firmę DRB Centrum Odszkodowań, która z biegiem lat pod jego ręką ewaluowała, rozrastała się, a także rozszerzała swoją działalność na teren całej Polski. I tak też w bardzo krótkim czasie, lokalna firma przekształciła się w dużą ogólnopolską Spółkę z silną pozycją na rynku, która pomogła już kilkudziesięciu tysiącom osobom poszkodowanym w wypadkach. Od początku istnienia, Założyciel Centrum Odszkodowań DRB skrupulatnie realizuje wyznaczone cele, wartości i priorytety, co poskutkowało tym, że obecnie DRB stało się jednym z liderów na polskim rynku odszkodowań.

Więcej informacji na temat przyznanego Prezesowi DRB medalu można przeczytać w naszym Biurze Prasowym DRBTUTAJ >>