Reh4u i DRB wspólnie na rzecz poszkodowanych

Miło nam poinformować, że nasza firma Centrum Odszkodowań DRB podjęła współpracę z Ośrodkiem Rehabilitacji Reh4u. Nowe biznesowe relacje niewątpliwie będą służyć klientom naszej Spółki oraz pacjentom Ośrodka.

DRB i Reh4u_wspolpraca

Preferencyjne warunki usług świadczone przez Reh4u na rzecz klientów DRB, a także bezpłatne konsultacje odnośnie odszkodowań Dyrektora DRB na rzecz pacjentów Ośrodka, to główne filary współpracy.

W ramach zawiązanej współpracy, już w październiku rozpoczynamy akcję edukacyjno-konsultingową. 24 października br. zapraszamy osoby poszkodowane w wypadkach na bezpłatne konsultacje, które odbędą się w Ośrodku Reh4u w Trzebnicy. Będą to konsultacje fizjoterapeutyczne oraz obejmujące obszar egzekwowania swoich praw w zakresie dochodzenia należnych odszkodowań.

Najbliższy termin: 24 października (wtorek), w godz. 17:00-20:00

Miejsce: Reh4u, ul. Wrocławska 8c/13 Trzebnica

Kontakt i informacje Reh4u: 601 926 267, 733 44 77 03

Informujemy, że październikowa akcja to początek długofalowej inicjatywy jaką wspólnie realizujemy na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach oraz dotkniętych różnymi schorzeniami. Na kolejne spotkania  z naszym Dyrektorem DRB, w zakresie porad i konsultacji na temat odszkodowań zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca – w Ośrodku Reh4u.

Warto dodać, że w okresie 16-27.10.2017 r. (od godz. 19:00) w Ośrodku Rehabilitacji Reh4u będzie odbywać się także turnus zabiegów krioterapii ogólnoustrojowej. Jest to również istotne dla klientów DRB, bowiem kriokomora jest w wielu przypadkach niezwykle ważne w procesie rehabilitacji osób poszkodowanych w wypadkach. Krioterapia pomaga na choroby układu nerwowego, oraz narządu ruchu, reumatyzm i zwyrodnienia, zwalcza spastyczność mięśni i przewlekłe bóle. To nie jedyny rezultat pobytu w kriokomorze.  Inną korzyścią jest m.in. radykalne zmniejszenie się bólu lub obrzęku, rozluźnienie napiętych mięśni i zwiększenie ich siły.

logo reh.Ośrodek Rehabilitacji Reh4u pomaga osobom z rozległymi schorzeniami, m.in. neurologicznymi, ortopedycznymi, zespołami przeciążeniowymi, wadami postawy, urazami sportowymi i powypadkowymi. Poza tym pomaga usprawnić pacjentów po zabiegach rekonstrukcyjnych więzadeł oraz po zabiegach endoprotezoplastyki, usprawnić kończyny, poprzez prowadzenie zabiegów chirurgicznych i rehabilitacyjnych. Dodatkowo, jak na specjalistyczną jednostkę przystało, Ośrodek prowadzi także działania profilaktyczno-edukacyjne skierowane zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych na każdym etapie życia.

Więcej na temat naszego Partnera – Ośrodka Rehabilitacji Reh4u można przeczytać na stronie: www.reh4u.com

Ważna informacja dla naszych Klientów DRB…

Również Państwo możecie być Klientami Ośrodka Rehabilitacji Reh4u na preferencyjnych warunkach – wystarczy bezpośredni kontakt z Ośrodkiem, w czym pomocą służy nasz Dyrektor DRB: Dawid Serwicki, tel. 601 393 051.