Relacja z konferencji „Show me, don’t tell me”

10913560_891209867583853_333372989_nPonad 140 przedstawicieli DRB na czele z Zarządem wzięło udział w branżowej konferencji „Show me, don’t tell me”. Była to już druga tego typu konferencja, w której prelegentami byli Dyrektorzy Generalni DRB – tym razem Kamil Lisicki i Rafał Małek.

„Dwóch rożnych ludzi a jednak takich samych” – to myśl przewodnia wystąpienia, a wręcz historii w świat której zabrali uczestników konferencji Dyrektorzy Generalni: Kamil Lisicki i Rafał Małek. W metaforyczny sposób pokazali, jak ważne jest znalezienie swojej właściwej drogi w życiu, by odnieść w nim prawdziwe szczęście:

 

 

 

Kamil-Lisicki_2– W metaforycznym przekazie pokazaliśmy, że dopiero gdy znajdziemy właściwą drogę w życiu, wtedy z przyjemnością podążamy do przodu i nic nas nie zatrzyma przed osiągnięciem tego, o czym marzymy – mówi Kamil Lisicki, Dyrektor Generalny DRB. – Najważniejsza jest droga, którą obieramy oraz cel, który nas motywuje, napędza do działania, a jednocześnie przysparza wiele energii i radości w jego realizacji – podsumowuje Kamil Lisicki.

 

 

A jak wyglądała historia, w którą Dyrektorzy DRB zabrali wszystkich uczestników szkolenia? – zdradza Rafał Małek:

Rafal-Malek– Nasze wystąpienie było całkowicie inne od wszystkich, bo było bardzo emocjonalne. Przedstawiliśmy historię dwóch ludzi, z dwóch rożnych miast. Jeden z Wrocławia w symbolicznym szarym stroju, a drugi młody człowiek z PKP. Poprzez metaforę pokazywaliśmy ich drogę, ich decyzje, dążenie do celu, a przy tym pełne przekonanie i determinację w podjętych działaniach. Głównym przesłaniem naszego wystąpienia, które chcieliśmy „zaszczepić” w uczestnikach był motyw zwykłych ludzi pokazanych na przykładzie symbolicznych postaci historii. Ludzie, czyli nas wszystkich, którzy właśnie taką drogę na co dzień przebywają. Nie różnimy się od tych bohaterów niczym, tylko jesteśmy w innym momencie historii. Jedni są na początki tej drogi, a drudzy w środku. Najważniejsze jest odnalezienie tej drogi i czerpania z niej motywacji i radości w życiu. Zawsze z determinacja należy podążać od sukcesu do sukcesu, ale też od porażki do porażki z tym samym entuzjazmem na twarzy – podsumowuje Rafał Małek, Dyrektor Generalny DRB.

Oprócz zaskakującego wystąpienia Dyrektorów DRB, które wciągnęło wszystkich uczestników konferencji na wyższy poziom emocjonalny, warto dodać, że przedstawiciele DRB byli w tym dniu najliczniejszą grupą osób. Było ich aż 140 osób! Zdominowali oni także inny obszar, bowiem wygrali oni większość nagród jakie w tym dniu było możliwych!

Po tak dużej dawce emocji, cenny wskazówek i przydatnej wiedzy, pozostaje ją już wykorzystywać na co dzień w praktyce i za rok ponownie pojawić się na „Show me, don’t tell me”.

11065046_891209937583846_509482980_o