Relacja z konkursu Miss Polski na Wózku

Jako firma odpowiedzialna społecznie, Centrum Odszkodowań DRB zostało oficjalnym Partnerem konkursu Miss Polski na Wózku 2015. Tak, jak wcześniej informowaliśmy –  25 lipca nasi przedstawiciele DRB uczestniczyli najpierw w pikniku integracyjnym, gdzie udzielali cennych informacji osobom poszkodowanym, a od godz. 20:00 gościli na wielkiej Galii Finałowej Miss Polski na Wózku.

Miss Polski na Wózku_zdj. 1

DRB na Miss Polski na WózkuWspierając tak ciekawe wydarzenie, po raz kolejny udowodniliśmy, że wypadek nie jest tzw. „końcem świata”, a wręcz przeciwnie – często nowym i ważnym etapem w życiu danej osoby.

Miss Polski na Wózku 2015 została Katarzyna Kozioł, która jednocześnie otrzymała także tytuł komplementarny – Miss Publiczności.

Wieczór uświetnił występ Artura Chamskiego oraz Marka Kaliszuka. Z kolei gwiazdą wieczoru był Donatan i Cleo! Przez wydarzenie poprowadził gości Conrado Moreno.

Miło, że mogliśmy być Partnerem tak ciekawego wydarzenia, który zapadł nam i zapewne wielu osobom w pamięć na długi czas. Pokazaliśmy, że granice nie istnieją, piękno jest wszędzie, a bariery są po to by je przełamywać.

Więcej na temat konkursu można przeczytać na stronie Organizatora „Fundacja Jedyna Taka”: www.jedyna-taka.pl oraz pełna relacja z konkursu – tutaj >>

Zachęcamy do obejrzenia relacji video z Gali Konkursu Miss Polski na Wózku 2015, której byliśmy Oficjalnym Partnerem – tutaj >>

Miss Polski na Wózku_zdj. 2

fot. archiwum DRB, Szymon Anapt Siwak