Dla Firm i Korporacji

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Odszkodowań DRB i dywersyfikacją usług, Spółka rozszerzyła zakres swojej działalności na rzecz obsługi szkód firm i korporacji.

Jeżeli w związku z działalnością Państwa firmy wydarzyła się szkoda lub szkody zdarzają się dość często i zachodzi konieczność bieżącej obsługi likwidacji szkód prowadzonych w firmie.

Dzięki współpracy z Centrum Odszkodowań DRB, zakres usług obejmuje:

 wsparcie merytorycznie i techniczne w zakresie obsługi szkód, zarówno na drodze przedsądowej, jak i w toku postępowania sądowego – dowiedz się więcej

 

 pełną obsługę doradczą pracowników Centrum Odszkodowań DRB w zakresie likwidacji szkód oraz wsparcie Kancelarii Radców Prawnych DRB wchodzącej w skład Grupy DRB, która pomoże właściwie przygotować się do procesu sądowego oraz profesjonalnie reprezentować Klienta na drodze sądowej – dowiedz się więcej

 

 pełną obsługę wykupu szkody w pojeździe poprzez Spółkę Premium DRB, dzięki czemu Klient może liczyć na uzyskanie dodatkowych pieniądze za uszkodzony pojazd – dowiedz się więcej

Prosimy wypełnić poniższy formularz, a my bezpłatnie skontaktujemy się z Państwem i odpowiemy na wszystkie pytania.

Formularz zgłoszenia szkody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 1
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).