Dopłaty do szkód w pojazdach

Dopłacamy dodatkowe pieniądze za uszkodzony pojazd

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat otrzymali Państwo odszkodowanie za uszkodzony pojazd, a wypłata nastąpiła z OC sprawcy, to warto sprawdzić, czy mogą Państwo otrzymać dodatkowe pieniądze.

Prosimy wypełnić poniższy formularz, a eksperci Premium DRB po bezpłatnej weryfikacji niezwłocznie skontaktują się z Państwem i poinformują o kwocie możliwej dopłaty.

Dlaczego warto?

  • towarzystwa ubezpieczeniowe nierzadko pomniejszają kwoty należnego odszkodowania w sprawach dotyczących uszkodzeń pojazdów, dlatego warto ubiegać się o wypłatę pełnej kwoty należnego odszkodowania,
  • w ramach działalności Spółki Premium DRB można uzyskać stosowną kwotę odszkodowania za swój uszkodzony pojazd,
  • szybkie dodatkowe pieniądze bez zbędnych kosztów i postępowania sądowego,
  • po pozytywnej weryfikacji szkody wypłacimy dodatkowe pieniądze do już wypłaconego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe odszkodowania,
  • nie tracisz czasu – eksperci Premium DRB wykonają za Ciebie wszystkie niezbędne czynności.

W ramach działalności Premium DRB oferujemy:

  • ocenę zasadności stanowiska Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
  • pomoc rzeczoznawców przy ocenie opinii eksperckich, w oparciu o które Towarzystwo Ubezpieczeniowe dokonało wypłaty odszkodowania,
  • atrakcyjne korzyści finansowe w postaci dopłaty do odszkodowania.

Prosimy wypełnić poniższy formularz, a my bezpłatnie skontaktujemy się z Państwem i odpowiemy na wszystkie pytania.

Formularz szkody rzeczowej – dopłata do szkody w pojeździe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).