Dopłata do szkody w pojeździe

Dopłacamy dodatkowe pieniądze za uszkodzony pojazd

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat otrzymałeś odszkodowanie za uszkodzony pojazd, a wypłata nastąpiła z OC sprawcy, to bezpłatnie sprawdź czy możesz otrzymać od nas dodatkowe środki.

Dlaczego warto?

  • towarzystwa ubezpieczeniowe nierzadko pomniejszają kwoty należnego odszkodowania w kwestii pojazdów mechanicznych, dlatego warto ubiegać się o uzyskanie ich w całości,
  • w ramach działalności spółki Premium DRB masz szansę uzyskać pełne odszkodowanie za swój uszkodzony pojazd,
  • szybkie dodatkowe pieniądze bez zbędnych kosztów i postępowania sądowego,
  • po pozytywnej weryfikacji szkody dopłacimy Ci do już wypłaconego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe odszkodowania na zasadzie wykupu wierzytelności,
  • nie ponosisz żadnych opłat – całą odpowiedzialność dopłaty do szkody przejmujemy na siebie,
  • nie tracisz czasu – my wszystko w tym zakresie wykonujemy za Ciebie.

W ramach działalności Premium DRB oferujemy:

  • ocenę zasadności stanowiska Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
  • pomoc rzeczoznawców przy ocenie opinii eksperckich, w oparciu o które Towarzystwo Ubezpieczeniowe dokonało wypłaty odszkodowania,
  • atrakcyjne korzyści finansowe w postaci dopłaty do odszkodowania.

Wypełnij poniższy formularz, a Eksperci Centrum Odszkodowań DRB po bezpłatnej weryfikacji skontaktują się z Tobą i poinformują Cię, czy możesz liczyć na dodatkowe pieniądze do uzyskanego już od ubezpieczyciela odszkodowania.

Formularz szkody rzeczowej – dopłata do szkody w pojeździe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 1
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).