Dopłata do szkody w pojeździe

Dopłacamy dodatkowe pieniądze za uszkodzony pojazd

Poszkodowani często nie mają pełnej świadomości, co do wysokości należnej im kwoty z tytułu odszkodowania za wypadek, czy kolizję drogową. Rekompensata za uszkodzony pojazd może być nieprawidłowo rozliczona. My dążymy do działania w myśl zasady pełnej kompensacji szkody i adekwatnego odszkodowania za zdarzenie komunikacyjne, gdzie mamy do czynienia ze szkodą częściową (gdy auto można naprawić).

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat otrzymałeś odszkodowanie za uszkodzony pojazd, a wypłata nastąpiła z OC sprawcy, to bezpłatnie sprawdź, czy możesz otrzymać od nas dodatkowe środki.

Pamiętaj, że do podjęcia przez nas działań potrzebny jest kosztorys rozliczonej szkody sporządzony na potrzeby ubezpieczyciela. Nie możemy podjąć współpracy, jeżeli szkoda była rozliczana bezgotówkowo, czyli została dokonana naprawa pojazdu w warsztacie naprawczym w porozumieniu z ubezpieczycielem. Z kolei jeśli Twoja szkoda została rozliczona na podstawie kosztorysu, to zgłoś się do nas i bezpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę.
Ważne: przygotuj kosztorys towarzystwa ubezpieczeniowego oraz decyzję o przyznaniu odszkodowania.

Dlaczego warto?

  • towarzystwa ubezpieczeniowe nierzadko pomniejszają kwoty należnego odszkodowania w kwestii pojazdów mechanicznych, dlatego warto ubiegać się o uzyskanie ich w całości,
  • w ramach działalności spółki Premium DRB masz szansę uzyskać pełne odszkodowanie za swój uszkodzony pojazd,
  • szybkie dodatkowe pieniądze bez zbędnych kosztów i postępowania sądowego,
  • po pozytywnej weryfikacji szkody dopłacimy Tobie do już wypłaconego przez towarzystwo ubezpieczeniowe odszkodowania na zasadzie wykupu wierzytelności,
  • nie ponosisz żadnych opłat – całą odpowiedzialność dopłaty do szkody przejmujemy na siebie,
  • nie tracisz czasu – my wszystko w tym zakresie wykonujemy za Ciebie.

W ramach działalności Premium DRB oferujemy:

  • ocenę zasadności stanowiska towarzystwa ubezpieczeniowego,
  • pomoc rzeczoznawców przy ocenie opinii eksperckich, w oparciu o które towarzystwo ubezpieczeniowe dokonało wypłaty odszkodowania,
  • atrakcyjne korzyści finansowe w postaci dopłaty do odszkodowania.

Wypełnij poniższy formularz, a Eksperci Centrum Odszkodowań DRB po bezpłatnej weryfikacji skontaktują się z Tobą i poinformują Cię, czy możesz liczyć na dodatkowe pieniądze do uzyskanego już od ubezpieczyciela odszkodowania.

Formularz szkody rzeczowej – dopłata do szkody w pojeździe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).