Poślizgniecia

Pomagamy uzyskać odszkodowanie osobom, które zostały poszkodowane w wyniku poślizgnięcia się na śliskiej nawierzchni, czy potknięcia na nierówności chodnika, które są efektem niewłaściwego stanu ich utrzymania przez właściciela lub zarządcę nieruchomości.

Obowiązek utrzymania chodników w czystości są ustanowione na mocy ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Ustawa ta mówi o obowiązku uprzątnięcia błota, śniegu, lodu oraz innych zanieczyszczeń z chodników położonych wzdłuż nieruchomości. Dlatego jeżeli ten aspekt nie został właściwie spełniony, a jego następstwem był wypadek na chodniku lub śliskiej nawierzchni, wówczas możemy ci pomóc w dochodzeniu Twoich praw i uzyskać należne odszkodowanie.

Uzupełnij formularz i sprawdź, na jakie świadczenia możesz liczyć lub czy możesz otrzymać wyższe odszkodowanie niż proponuje Ubezpieczyciel.

Pracownicy DRB bezpłatnie zweryfikują Twoją sprawę.Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica w celu udzielenia mi odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.
 1
Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... więcejWyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu, w celach marketingowych, obejmującą przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2016 r. POZ. 922)
 1
Wyrażam zgodę na przesyłanie ... więcejWyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Legnicy, adres: ul. Rataja 28, 59-220 Legnica zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013 r., poz. 1422).